Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit csináljak? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit csináljak? Mire véljem ezt a "nemtörődöm viselkedést"?

Figyelt kérdés

A pàrom külföldön dolgozik igy ritkàn talàlkozunk. Nagyon nehezen adtam be a derekam egy ilyen kapcsolatra, a sok tàvol lét miatt, de addig udvarolgatott, h el èrte amit akart. Meg külömben szimpatikus volt, meg sok mindenrõl egyforma véleményrõl voltunk. De miután össze jöttünk, mintha kicserèltèk volna, a tettei egyàltalàn nem tükrözik a szavait. Legutòbb 7hètig volt tàvol és csak 1hètre jött haza, mind össze 3x talàlkoztunk ès nem tudom mièrt de alig beszèlgettünk, pedig lett volna miròl annyi idô utàn. Persze nem birtam ki, h ne mondjam el a vèlemènyem. Elmondtam, h nem tetszik, h alig keres meg h van h nem vålaszol az üzeneteimre, meg h megértem h a csalàdjàval is szeretne lenni de 3percet nem lelni 1nap egy smsre az màr egy kicsit durva, ès ha csak jàtszani akar velem akkor nem jò ajtøn kopogtat. Persze bocsánatot kèrt amièrt igy viselkedett, még szerelmet is vallott, és meg igèrte, h vàltoztat ezen. Ennek 2hete, de szinte semmi sem vàltozott. Ha beszélünk el mondja a napját, persze mèg rá kérdek erre arra, érdeklõdök felõle. Õ is meg kèrdi, h hogy vagyok, mi ùjsàg, ès ha annyit vàlaszolok h jòl, semmi ùjsàg, azzal is be èri és felfüggeszti a beszélgetèst.

Fogalmam sincs mi tèvõ legyek. Adna valaki tanácsot?

Èn 22L, õ 26F


2012. márc. 8. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes...kényelmes ez neki,te ott vagy tartaléknak.Ha lángolna érted az máshogy nézne ki.
2012. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló a nyerő. tipikus "player" amikor ott van kábít és utána 1 ideig visszacsengenek a dolgai de biztos hogy nem szeret. az más lenne 99.99% ot adok rá hogy 1de akár 3 másik lánnyal is csinálja
2012. márc. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

azert nem biztos h mindig a legrosszabbra kell gondolnoli, hogy felrekur...


en is estem mar ebbe a hibaba ugy h szerettem a baratnomet. mikor szova tette vegiggondoltam es rajottem h ezerszer tobbet erdemel annal mint ahogy viselkedem vele... ekkor 3honaposak voltunk.. azota mar tobb mint egy eve boldog parkapcsolatban elek vele, ugy hogy kulon varosban elunk :) ugy hogy szerintem kitartas es probald megbeszelni vele, ha ez sem mukodik akkor bizony tobbet erdemelsz annal... :/


20/F

2012. márc. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem "kùr fère" ebben biztos vagyok. De èn is igy gondolom mint az elsõ. Èn ha oda vagyok valakiért akkor egyfolytàban a társaságàt keresem, de viszont õ nem mondhatnàm, h ezt csinàlja. Màr beszéltünk errõl, amire az volta a vàlasza, h "ne haragudj fiúbòl vagyok, èszre se vettem, de igazad van". Nem mondhatnám, h változott volna valami.
2012. márc. 8. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!