Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megeri hogy osszejojjek vele?

Figyelt kérdés
16/F vagyok es az a helyzet allt elo hogy egy nallam kissebb 14 eves lannyal vacilalok... Igazabol nem is tudom hogy mit csinaljak mert....amint kiderul a korabol meg fiatal es ugy is viselkedik legalabbis tarsasagban...elegge gyerekes es nem is tudom...nem igazan jon be nekem hogy igy viselkedik neha. De...azert tud normalis is lenni, komoly....csak szerintem nem jon be neki ez a komolyabb stilus es nekem meg nem igazan van kedvem elmerulni az o kis vilagaban...Szoval kene egy kis segitseg.Ti mit gondoltok megeri a strapat?
2012. márc. 7. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem!
2012. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, így szerintem sem. későbbiekben sok para lehet belőle. de az is lehet, hogy miattad megváltozna, másképp viselkedne.
2012. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe...
2012. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszokat!
2012. márc. 7. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik hogy gyerekes akkor miért akarsz foglalkozni vele mégis? Sztem ne te légy aki fel akarja nevelni...még amúgyis fiatal... Az a rózsa nyilik el leghamarább amelyiket leszakitod...
2012. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miben nyilvánul meg, hogy gyerekes?
2012. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tényleg hagyd!
2012. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Amugy az a helyzet leginkabb hogy en azon gondolkoztam hogy arra jolenne hogy elfelejtesse velem a regi baratnomet....lehet hujesegnek hangzik....
2012. márc. 8. 16:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Szoval nem tervezek vele hosszutavra.....
2012. márc. 8. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!