Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én mindig meghallgatom az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindig meghallgatom az ő problémáját, ő meg nem is kíváncsi az enyémre?

Figyelt kérdés

Nemcsak párkapcsolatban, de a baráti kapcsolataimra is ez jellemző. Én mindig, minden barátom mellett ott állok, ha rossz passzban van, vígasztalom, tanácsot adok.

Amikor nekem van problémám, az senkit sem érdekel.


2012. márc. 7. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás:

1. ne hallgasd végig őket, vágj bele a szavukba.

2. kezdd el mondani a problémáidat anélkül, hogy kérdeznék. :P

Ha már nagyon unod, akkor ez a kettő segít.

2012. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hiába mondom, hogy problémám van, innentől kezdve nem kérdeznek, semmit nem reagálnak.
2012. márc. 7. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy most neked is szükséged van baráti segitségre, nem csak arra, hogy meghallgassanak, de mondjanak is véleményt.
2012. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

volt már olyan, hogy megmondtam, hogy én is mellette/mellettük állok, akkor én miért nem kapok viszonzást?


Erre: mit hisztizek, agresszív vagyok stb...

2012. márc. 7. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
keress igazi barátokat.
2012. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!