Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni olyankor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor ha a baratnöd édesannya szét akar marni titeket?

Figyelt kérdés
mindent megtettem a jó visszony ápolásáért akár anyagi téren is.de ezen felül mindent megtesz annak érdekébe hogy megkeseritse a közös életünket a lányával.söt a lányára is olyan gyülölettel tud nézni ra hogy az egyszerüen hihetetlen.a lány még csak 16 éves lessz ugyhogy még nem hozhatom el onnan.ha valaki tudja hogy mikor költözhet el leghamarabb vagy bármi más ötlete van kérem irjon mert én már kifogytam a türelemböl is meg az ötletekböl is.
2012. márc. 7. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is:

Be szeretném mutatni a vesszőt: ,

ezen kívül a nagy betűt a shift+bármely betű egyidejű lenyomásával tudod előhozni.


Másodszor, Te hány éves vagy? Ha nagyon nagy a korkülönbség akkor valamilyen szinten meg lehet érteni az anyát. Plusz ő gondolom látja a különbséget a lánya viselkedésében illetve a tanuláshoz való hozzáállása mennyire változott. Lehet ezért is nem tetszik neki, hogy együtt vagytok.

2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18 vagyok és miota velem van azóta javított a tanulmányi eredményein mert biztatom rá.ha a helyesirásomon akarsz gunyolodni akkor próbálj meg angol bill.samsungon ennyit irni. köszi. egyébként az előző két évbe nem volt ennyi baja.
2012. márc. 7. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!