Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50 milliós férfitöbblet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 milliós férfitöbblet a huszonéves generációban? Ti is hallottatok erről? Akkor az kb hány % pasit jelent akinek nem jut nő?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én most olvastam a provokálós kérdésnél...De igazából marhaság szerintem.Egyrészt területre elosztva,bőrszín és egyebek szerint már rájössz magad is, hogy felesleges ezen filózni.

Csak New York államban laknak majdnem 20millióan...ha már számokban gondolkoznánk...

2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Igen én hallottam erről. Csakhogy ez valószinűleg tartalmazza Kínát is. Mivel globális felmérés...

Ott bizony annyira férfi többlet van, hogy minden második férfinak juthat csak nő. Ez főként a kultúra miatt van. Ott a férfit jobban becsülik, az a családfenntartó stb. Az talál munkát csak. És mivel nincs nyugdíj, minden pár fiú gyermeket akar, hogy majd eltarthassa őket öreg korukra.


Magyarországon a 2001-es felmérés szerint több nő éli meg a tini kort. Nálunk több nő van, tizen-huszon éves korosztályban.


21F

2012. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A japcsiknak visszaütött a nőgyűlölet.Ezt szeretem:)
2012. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség szerintem számolgatni, hogy hány nőre hány férfi jut. Mi van azokkal a férfiakkal akik férfiakat akarnak, és azokkal a nőkkel akik nőket akarnak. Ezt nem lehet pontosan megállapítani.
2012. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, Magyarországon is férfitöbblet van 40 éves kor alatt. 40-45 éves kor környékén kiegyenlítődik (ekkor kezdenek "halálozni" a férfiak), aztán 50 év felett egyre több nő van. Nagyrészt Európában is így van.

Amúgy születéskor is 100 lányra 106 fiúszületés jut, de több fiú hal meg gyerekkorban, de ennek ellenére is kicsit több a fiú.

De ez nem jelent akadályt a párválasztásban.

30N

2012. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

születéskor is 100 lányra 106 fiúszületés jut, de több fiú hal meg gyerekkorban, de ennek ellenére is kicsit több a fiú.

De ez nem jelent akadályt a párválasztásban.

30N


hogy a faszba nem jelentene gondot a párválasztásban?

évek óta nem jutok nőhöz

na hallod

gondolkozzál, mielőtt leírsz valamit, anya

2012. máj. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha nincs még mindig barátnőd... akkor talán nem a népesség alakulásában, hanem magadban kellene keresned a hibát
2012. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel 106/100 a férfitöbblet, és 36 éves korra egyenlítődik ki, így nagyjából felénél, a huszonéveseknél 103/100 lehet a férfitöbblet, vagyis a férfiak 3%-ának nem jut nő ebben a korosztályban.

Sajnos én eléggé átlagos hapsi vagyok, így nekem sem jutott nő, és úgy néz ki, amíg nem leszek 40-45, nekem sem jut már nő... 27/f

Ami szomorúbb, ha valaki jobban is néz ki, akkor sem jut nője, mert a nők túl igényesek, kb. 15% azoknak a nőknek az aránya, akik inkább egyedül maradnak, és nem választanak partnert, így emiatt további 15% férfi nem fog partnert találni. Próbáltam erre valami matematikai képletet is felállítani, de csak komolytalan válaszok jöttek. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy nem jut nő. Akárkinek lehet, csak akarni kell, meg jónak kell lenni, illetve kell hozzá ész, hogy hogyan rombold szét a párkapcsolatokat, hogyan szedd el a nőt aki kell neked. Ezek a dolgok így mennek. Nap mint nap párkapcsolatok százai érnek véget, és születnek újak. AZ emberek keresik az igazit, párról párra. Ez nem olyan, hogy odamegy az egyik a másikhoz, aztán hopp, éld le vele az életed. Egyszer kb. minden jobbfélének megadatik tehát a lehetőség, vagy felszedésre, vagy elcsábításra.
2012. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!