Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy visszakapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy visszakapjam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Azt mondta (nem nekem),hogy már nem szerelmes belém, de szeret. Én együtt szeretnék vele maradni, mert én is szeretem. Mit csinálhatnék (programok,beszélgetések)?
2012. márc. 6. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Én meg beléd vagy szerelmes és szeretnék veled d...ni

Mit tegyek, hogy teljesüljön?

74/F


Miért nem szeret már téged?

Hány évesek vagytok és meddig húztátok?

2012. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Kell neked egy olyan nő, aki nem szerelmes, de szeret=megszokott, kötődik hozzád?

Léteznek ugyan trükkök nők visszahódítására, illetve le lehet venni őket a lábukról, de ha ilyen praktikák nélkül nem vagy neki elég, akkor jobb nem erőltetni a dolgot.

2012. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
örökké nem tart a szerelem, de a szeretet tarthat, szóval ezen annyira nem izgulnék. én örülnék hogy igy gondolja, mert vannak olyan típusok is, akik megutálják a másikat ha elmúlik a szerelem.
2012. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

meg szerintem próbáld a pozitív oldalát nézni. sokaknak annyi se jutott, hogy legyen barátja/barátnője, fogd fel igy a dolgot. örülj, hogy van valaki aki az életed része lehet és szeret;).

3. voltam

2012. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem pedig ne érd be kevesebbel.
2012. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első: nem tudom,miért nem szeret már...18 évesek vagyunk és már majdnem 3 éve vagyunk együtt.

Utolsó: én sem akarok kevesebbel beérni.Na de hogy?Mit csináljak?

2012. márc. 7. 02:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint az a srác, akit helyetted talált!
2012. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez az utolsó 'nézz ki jobban' válasz egy hülyeség. régen rossz, ha a kinézet a döntő.

Mindenesetre egyet tehetsz, ha tényleg ez a lány kell neked.

Újat mutatsz neki, és ismét beléd szeret. Időnként kell az újítás, főleg az ilyen hosszú kapcsolatoknak. Találj ki olyan programot, ami még nem volt. Egyszerűen lepd meg. Főzz neki! Kösd be a szemét és vezesd be a konyhába...vacsi,stb.

Írj neki váratlanul egy szerelmes levelet, ami legyen rövid, nem elcsépelt, de mégis szívhez szóló.

Ha majd olyan idő lesz, h lehet nézni a naplementét, beszélj a környéken egy házmesterrel és menjetek fel egy emeletes ház tetejére romantikázni, vagy egyszerűen keress egy olyan helyet, ahonnét élvezhető.

Ne azt mondd neki, h 'szép vagy', hanem azt, h 'igazi nő vagy'. Éreztesd is vele.

Az ágyban is újíts be. Számtalan dolog létezik, keress rá a neten.

Remélem, segíthettem. :)

2012. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: nagyon köszönöm! Megfogadom!
2012. márc. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!