Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondoljak mikor ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak mikor ilyeneket ír nekem az exem?

Figyelt kérdés
Az exemmel már egy éve szakítottunk ... közös megegyezéssel mert nagy volt a távolság és nem akartuk hogy veszekedések miatt úgy váljunk el hogy ne is beszéljünk.. így csak a szépre emlékszünk és nem is bánom mert tényleg nem ment volna az elmúlt egy évben. most már változott a helyzet mert már megtehetem hogy menjek utazzak... :) és ő még mindig olyanokat ír nekem hogy édes vagyok... millió puszi nekem... reggel arra kelek hogy üzenetet kaptam tőle hogy mi újság velem és hogy mennyire szép vagyok...meg nemrég berakták egy szavazásra amit én vettem észre ő nem is tudott róla hogy 5 közül ki a leghelyesebb.. és megkérdezte tőlem hogy szerintem ő hanyadik helyen áll az én szemszögemből.. én persze hogy azt mondtam neki hogy ő a leghelyesebb.. nem is tudtam volna mást mondani hisz még mindig nagyon szeretem... ugyanúgy mint egy éve..ő pedig azt mondta nekem hogy bízott benne hogy ezt a választ adom majd neki és hogy mennyire édes és drága vagyok... és ezért küld nekem egy nagy puszikát... én nem tudom őt elfelejteni .. igaz minden héten legalább egyszer beszélünk... de nem tudok pasi fejjel gondolkozni és nem akarom belelátni hogy ő még mindig akarna tőlem valamit.. de ezek alapján amiket ír nekem szerintetek ? mire gondoljak ? egy 22 éves lány.. ő 27 éves..
2012. márc. 6. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem kezditek újra? Ehhez nem kell pasi agy.... még agy se nagyon! :D

Szeret téged! Vagy legalábbis veled akar lenni, és nagyon kitartó! :)

2012. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem a kérdést. Olyan, mintha szét sem mentetek volna..
2012. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pedig szétmentünk azóta személyesen nem is találkoztunk csak neten és telefonon tartjuk a kapcsolatot...
2012. márc. 6. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
jó akkor most mond egy barátnődnek hogy olvassa fel amit leírtál és rájössz !!
2012. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!