Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, van ilyen, veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van ilyen, veletek volt már?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki jelezte, hogy szívesen megismerne közelebbről, de csak barátilag és sajnálja, hogy évekig ott voltunk lényegében egymás mellett, de csak köszöntünk... Az első kb 4-5 nap után éreztem, hogy már többet akar mint barátság. Jól is alakult minden, csók,...,..., aztán bejelentette, hogy semmit nem akar már :S Csak meg akart ismerni, rájött, hogy több is lehet utána pedig, legyünk csak barátok? Van olyan, hogy csak meg akarsz ismerni egy pasit, de semmi több? Vagy ép többet akarsz, de aztán barátság lesz?
2012. márc. 6. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és miért játszod el, hogy többet akarsz, ha mögötte nincsenek érzelmek? Vagy ha voltak is miért nem mondod meg, hogy már nincsenek? Mert nagyon úgy nézett ki, hogy voltak...
2012. márc. 6. 15:40
 2/9 A kérdező kommentje:

Én csók és egyebek után nehezen tudok valakire barátként tekinteni :S nem tudom ő hogy képes rá... keres minden nap...

ja és 28/F

2012. márc. 6. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:

ezek a nők :)

20F

2012. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Csak játszik.. de lehet, hogy Ő maga se tudja, hogy mit akar. Mindenesetre ennek jó vége nem lesz.. :) 25f
2012. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem. Igazából ennek az epizódnak részemről már vége, de idegesít és még mindig vele akarok lenni, kib@aszott nehéz barátként kezelnem :S Csak lesz belőle több is és normálisan... :S :)
2012. márc. 6. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért a pasik is tudnak iylet!Velem egy srác csinálta ugyanezt. Hetekig randiztunk, csók, meg ilyesmi ,egyedül szex nem volt, majd közölte, ő csak úgy tekint rám, mint egy jó barátra. Szóval...

Egyébként én, mint csaj megcsókolok valakit, kaivel nem akarok semmit, de csak ha mondjuk bulizok. Egyébként nem.

20/L

2012. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Persze ez oda vissza is igaz... Én soha nem csókoltam meg csak úgy valakit, és talán ezért is készültem ki tőle ennyire, de napról napra jobban vagyok :) Csak nem értem az eljátszott érzelmek mire jók, mert a találkozás napján már csak eljátszott érzelmek voltak... :S

2012. márc. 6. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is úgy gondolom hogy csak játszadozik veled. Nekem is volt már olyan hogy akkor szükségem volt szeretetre meg bújásra(tudom elég gonosz dolog ez), de aztán rájöttem hogy a batárságunk fontosabb mint az hogy egy kapcsolattal ezt elrontsuk bár tény és való hogy én ezt a fiút régóta ismertem és nagyon jóban voltunk.

20/L

2012. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Találkoztam egy fickóval. Minden egyre jobban és jobban alakult kettőnk között, totál belé szerettem, Ő volt számomra a Férfi, az Ő. Minden napot együtt töltöttünk.Szó szerint.

Aztán eltelt egy hónap, és sorra derültek ki az addig elmesélt sztorijaiból, hogy 90%-a nem úgy történt, ahogy azt ő mesélte. Bakizott, megállították a rendőrök, teljesen normálisan, és segítőkészen viselkedtek velünk, de megbüntették. Otthon és másoknak már úgy mesélte a sztorit, hogy ő teljesen vétlen, és a h...e rendőrök b.z.skodnak az ő pénzével. Igazságszerető ember vagyok, kiálltam a rendőrök mellett, és elmeséltem, hogy mi történt valójában. Nem szólt semmit, mert igazam volt, csak irult-pirult a feje.

Aztán hazugságokat mondott hazugságok hátán.

Persze, hogy kiszerettem belőle, és nem akarok tőle semmit.


Nem állítom azt, hogy te hazudsz, de amit leírtál az az egyik verzió. Ha a lány már az elején megmondta, hogy nem akar semmit, mégsem, akkor örülj neki, hogy nem 4-5 hónap után mondta, amikor már totál belé szerettél.

Ebből még valóban lehet barátság. Ha pont annyira kerültetek egymáshoz közel, hogy bármilyen témával kapcsolatban megnyíljatok egymásnak, egyszer még nagyon fogsz örülni annak, hogy azt mondta, hogy legyetek csak barátok.

Amúgy lehet, hogy 2 hónap után te mondtad volna ugyanezt a lánynak.


27N

2012. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!