Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljem meg a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem meg a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akivel nagyon régóta nem beszéltünk és arra gondoltam, hogy egyszer suli után beszélhetnénk egyet. Nekem viszont van barátnőm és nem tudom hogyan venné ki magát a dolog, ha egy másik lánnyal lennék 1-2 órát. Szeretnék szólni a barátnőmnek, hogy suli után dumálgatnék egy másik csajjal, vagy nem lenne jó ötlet elmenni azzal a lánnyal? Soha nem csalnám meg a barátnőmet és az is lehet hogy csak én fújom fel ennyire ezt a dolgot, de akkor is furcsa ha az ember egyedül megy el egy másik lánnyal valahova, miközben tuti hogy semmi rossz szándéka nincs. Ötletek?
2012. márc. 5. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt így elmondod neki, ahogy nekünk leírtad, nem fog hisztizni a barátnőd (már ha normális). Én javaslom, hogy mondd el, mert hiába nem csalnád meg a barátnőd, ha valaki mástól hallja, hogy láttak téged egy lánnyal, ő pedig nem tudott róla, rögtön kombinálni kezd majd... ugye ezt nem akarod? :D
2012. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Az én barátom is ment már el ebédelni az egyik gimis lánybarátjával,aztán nem dőlt össze a világ ettől.Ha szépen elmondod a barátnődnek a dolgot,akkor szerintem megérti majd.Saját leírásod szerint nem akarsz semmi rosszat csinálni,akkor nem értem,mi a probléma.Ha a barátnőd bízik benned,ami fontos egy kapcsolatban,meg fogja érteni.
2012. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi:D
2012. márc. 6. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom is elszokott menni a lány barátaival ide oda:D
2012. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!