Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális barátnőt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy teljesen átlagos, 16 éves gimis srác vagyok. Teljesen átlagosnak gondolnám magam, mindenki szokta mondani, milyen jól öltözködöm, milyen figyelmes/jófej vagyok, és tényleg, a suliban is rengeteg haverom van, úgy érzem, a lányok is szeretnek, baráti szinten. Volt már néhány barátnőm, de egyik sem tartott sokáig, legtöbbször ők hagytak ott, olyan volt, mintha meguntak volna egyik percről a másikra. Azóta nem találok senkit. Bármelyik lányhoz próbálok közelíteni, látom rajta, hogy nem akar többet, pedig jókat tudunk beszélgetni.

Könnyen tudok ismerkedni, de valahogy a lányoknál nem válik be. Szórakozóhelyekre bár szoktam járni ritkán, ott nem az én műfajom ismerkedni, házibulikban inkább, meg néha suliban. Úgy gondolom, még az igényeim sem magasak, szeretnék egy megértő, aranyos, korban hasonló, megbízható lányt találni, és valahogy nem megy, pedig jó lenne:(

Mit ronthatok el ennyire?


Köszi a válaszokat:)


16/F


2012. márc. 5. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Én szívesen elvállalak!


92/L

2012. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mer nincs. aki normális, és szakít a pasival az utána kurvä lesz. :S én is beletörődtem, ezért nem is keresek senkit. Majd engem keres valaki ha kellek oszt kész!
2012. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem létezik. Én is kb. hozzád hasonló emberke vagyok (csak egy tízessel idősebb és kedvesebb), és rájöttem, hogy egyedül is jó élni. Szabadon és kötöttségek nélkül. Be szokott persze csúszni egy-egy légyott, nekem most ennyi elég is. :) Sz'al ne izzadj a nőkön bro, mert azzal csak elijeszted őket (gondolj bele, mennyire frusztrálna, ha egy csaj folyton rajtad lógna, és megfojtana a tulajdonlás mániájával).
2012. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kornél?
2012. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megéreltelek te srác, én is így vagyok ezzel, de tényleg nem könnyű manapság rendes lányokat találni, akárkivel meg nem jövök én sem össze.


Elég jó emberismerő vagyok, de az érzelmeim miatt még így is volt, hogy szépen megbántott egy-két lány.


22/F

2012. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pasikkal van hasonló problémám, de nem vagyok a te korosztályod. Hagyj kis időt magadnak, a lányok is komolyodnak a korral.
2012. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
xDD Menj könyvtárba :)16L
2012. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De ez most komoly! :) egy csomó jófej embert ott ismertem meg,akikkel még a mai napig is barátok vagyunk:))
2012. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Írj privit!;)

15/l

2012. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!