Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel kihasználnám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel kihasználnám?

Figyelt kérdés
Ö szerelmes belém (legalább is az volt), én nem érzek csak barátságot iránta, de szexuálisan vonz a lány és azon gondolkodom,hogy megkeresem és összejönnék vele,de csak pár hétre,hónapra. Nagyon szemétség lenne?
2012. márc. 5. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mivel ő szeret téged, ne játssz az érzéseivel!!! Hagyd békén.
2012. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te leírtad a kihasználás definícióját kérdésbe foglalva.
2012. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Ez simán kihasználás. A legnagyobb szemétség. És érdekes, hogy erre csak a pasik képesek.
2012. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Holló XXX ***** válasza:
70%
Mond meg neki konkrétan. Nem szereted de nagyon bejön és ha benne van akkor összejárhatnátok szexelni...
2012. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nagyon kihasználnád.

Elég lenne abba belegondolnod, hogy mit éreznél, ha ezt veled csinálná meg az a lány, akibe beleszerettél, hogy ,,bocsi, csak szexre kellettél".?

Ide írnál utána, hogy mekkora egy útszéli.


Hagyd a lányt, mert ha tényleg szeret és megcsinálod vele, jó ideig elveszed a kedvét a férfiaktól minden téren!

2012. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért nem mondanám,hogy csak a pasik képesek a kihasználásra. Let volna már rá lehetőségem kihasználni,de szóltam neki,hogy nem lett volna több. Szóval nem használtam ki,de ha már attól is szemét vagyol,mert öszinte voltam,az már csak nöi kiforgatás.
2012. márc. 5. 13:18
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen,az lenne,mert Neki vannak érzései,Neked meg nincsenek,így gyakorlatilag csakis arra használnád a lányt,miközben szerencsétlen reménykedne,és még jobban Beléd habarodna.
2012. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha tisztázod előtte vele, hogy te csak ennyit akarsz, akkor nem szemétség. Más kérdés, hogy bele fog menni ha tényleg szeret és később rossz lesz neki, de így legalább nyílt lapokkal játszol és a döntés az ő kezében van.
2012. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Holló XXX ***** válasza:
100%

# 4/6-nek

Attól hogy kihasznált még gondolhatsz arra hogy legalább a sex jó volt...

A mai világban pedig ha letisztázzák a részvevők hogy ez csak sex szinte teljesen elfogadott...

2012. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Még annyit, hogy fordított helyzetben voltam már én is (szerintem sokan mások), és megérte az az egy-két éjszaka, élveztem akkor is, ha utána szar volt, hogy nem maradtunk együtt.
2012. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!