Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy kérés, egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy kérés, egy normális barátnő?

Figyelt kérdés

Egy lány, aki szeret, azért amilyen vagy, egy lány aki mindent megtenne érted, egy lány aki érezteti veled, hogy odavan érted, egy lány aki bízik benned, egy lány aki nem kavar melletted mással...egy lány aki érzelmes...

létezik iylen? vagy inkább ne is keressem...

van barátnőm, és én nagyonszeretem, de ezt ő nembecsüli meg...elhitette velem, hogy ő is belém van zúgva addig addig mondogatta ezt, míg énis beleestem mint egy óvodás...

Ott tartok ,hogy minek kellett ez nekem ,és "verem a fejem a falba" hogy miért nem mondtam nemet erre az egészre...miért szerettem bele ilyen mélyen egy olyan lányba, aki nem érdemli meg..:(


2012. márc. 5. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz csajokkal kezdesz. Vannak ilyen lányok csak keresni kell kitartóan és nem bedőlni az első szépszemű csajnak
2012. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

keresni?

ha szakítunk, már pedig nagyon úgy áll, akkor soha nem akarok többé ilyen mély érzelmeket egy szerelemtől...

a csúcson voltam...vagy vagyok is érzelmileg, és akkorát fogok esni, hogy ember legyen aki ezekután amjd emgint az érzelmi csúcs közelébe juttat...

2012. márc. 5. 10:05
 3/10 A kérdező kommentje:
és tudod mit? nem is akarom, soha nem akarok ennyire szerelmes lenni senkibe!
2012. márc. 5. 10:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Te bajod ha hagyod h 1 undormány tönkretegyen
2012. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy rosszul választottál,és még azelőtt totál beleszerettél,hogy igazán kiismerted volna.Szóval ez valahol a Te hibád is,mert méltatlan partnernek nyújtottad az ezer százalékot,miközben tisztában voltál Vele,hogy meg sem érdemli.S mivel szerelmes voltál és vagy,inkább kínoztad magadat,mintsem véget vess ennek.

Elárulom,hogy én nő vagyok,és ugyanezeken a dolgokon keresztül mentem már.Most már tudom,ez az én hibám is volt,mert aki a végletekig szeret,az el is ég ebben a nagy szerelemben.Előbb győződj meg róla,érdemes-e,aztán add oda valakinek a szívedet.

Persze az más kérdés,hogy aki megérdemli az igaz szerelmet,aki méltó volna rá,hol bujkál.Én már nem tudom...

2012. márc. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utsó!

totál igazad van...kínzom amgam, az énhibám, lehet...de még ígyis szeretem, hogy b*sznáá meg.............

2012. márc. 5. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ellent mondasz saját magadnak, mert azt kérdezted, hogy olyan nagy kérdés-e a normális barátnő, de utána meg azt írod, hogy mégse akarsz senkit és ha most szakítasz, akkor bele se fogsz keresni senkibe. Akkor hogy is van ez?


Én hasonló helyzetben vagyok, mert a remélem leendő barátom nagyot csalódott a volt barátnőjében, átverte és ugyanígy fogalmazott szinte, mint te. És erről nekem fél év ismertség után beszélt csak. És azt is mondta, hogy hagyjuk egymást. De nem adtam fel, mert én érzem, hogy nekem ő kell és igen, ő lesz az első barátom, de sok-sok beszélgetés után azt érzem, hogy kirángattam ebből, a helyzetből, mint amiben te vagy.

Egyszerűen odavagyok érte és teljesen megbízom benne.


Egy tapasztalat szerintem nem tapasztalat, ha azt érzed, hogy a barátnőd nem szeret akkor még most lépj ki a kapcsolatból, mint később és nem lesz egyszerű menet, de egy ilyen érzelmekkel teli srácnak, mint amilyen te vagy, nem az a sorsa, hogy egyedül legyen.

2012. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nincs ellentmondás...

ő miért nem tud normális lenni?

ha vele vége lesz, minden érzelem amit ő előhozott távozik belőlem, idővel, de távozik, és el akarok felejteni mindent...

és soha nemakarok mégegyszer iylet

2012. márc. 5. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Arra, hogy ő miért nem normális, arra csak ő tudja a választ.

De ezekről a dolgokról, amiket nekünk írtál beszéltél már vele? Abból nagyon sok minden kiderül, az is, ha átver és hasonlók és becsap.

Ne mondd, hogy nem akarsz még egy ilyet átélni. Persze, most ezt állítod, de ezt te magad fogod majd meggondolni, mikor találkozol egy egy olyan lánnyal, aki megmozgat és érzed, hogy nem ver át. Persze, garancia semmire sincs.

2012. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj én is így voltam. Beleestem egy együgyű, önző, érzéketlen lányba, aki nagyon lekezelően viselkedett, ha épp úgy tartotta kedve. Semmiben nem nyilvánult meg az, hogy szeretne engem, én viszont nagyon szerettem őt, és valahogy úsztam ebben a lila ködben. Aztán lesz*rt, otthagyott, utána még kiderültek bizonyos dolgai, és én összeroppantam. Kellett hozzá egy kis idő, mire "úgy" tudtam volna nézni más lányra. Ha érzed, hogy nem korrekt a dolog, akkor minél előbb szállj ki belőle! Fájni fog, de minél tovább húzod annál tovább nyúlik a fájdalom is. Minél előbb hagyod abba, annál hamarabb tudsz majd túl lenni rajta.
2012. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!