Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik egyes csajok ha nagyon nyomulnak rájuk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

mert nagyon idegesítő. főleg, ha a srác egyáltalán nem jön be.

vagy ha addig úgy gondoltam, hogy bejön a srác, aztán elkezdett nyomulni és hirtelen taszítóvá vált a szememben.

2012. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én utálom, ha nyomulnak rám, és hogy egyesek nem veszik észre, hogy egyáltalán nem jön be nekem...
2012. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem bejön, persze csak a tetszik
2012. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szeretem ha nyomulnak rám,persze ha nem tök bénán néz ki,én is szeretek nyomulni, persze ha félénk a srác, tök ari.
2012. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de gyakorlatban mit csinál,hogyan nyomul?
2012. márc. 4. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Amit én nem szeretek, ha egy férfi úgy Durrbele Tapsi módon közelít legelőször.

Bennem visszatetszést kelt, ha az első hozzám intézett mondata az "ELjössz velem vacsorázi?" (Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy miért nem ragadjuk meg a dolgot a másik végéről? Eszünk külön és később összejövünk sz@rni... Persze nem mondom ki, de ez jut eszembe.)


Nekem a vacsora az randi, randizni meg csak olyannal megyek el, akivel el is tudnék képzelni többet. Én szeretem, ha csak simán beszélgetünk, amíg ez nem történt meg, el sem tudom dönteni, hogy tetszik-e a másik vagy sem...

2012. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert zavarba hoz és nem tudom hirtelen hogy reagáljak
2012. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem bírom, hogy egy fickó végig rajtam lóg a bulin, miután leültem vele beszélgetni, mert mondjuk vele értelmesen lehetett. Ő, teljesen jogosan úgy érzi, hogy tetszem neki, és még lehet is köztünk valami, amit másnap facebookon közöl velem..

Nyomulás: a másikon való lógás, rátapadás, megsértődés, ha nem vele levés. (na, ez széép..:"D)

2012. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!