Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány akinek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek már volt dolga fitymaszűkületes fiúval?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan arra kerül a dolog viszont már elmondta, hogy fitymaszűkülete van. Azt mondta ha óvatos vagyok akkor nem fáj neki, mert már volt 2 partnere előttem. Ha van itt olyan akinek volt dolga ilyennel tudna adni pár tanácsot?

2012. márc. 4. 17:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem válaszol senki a kérdésre, mert senkinek nem volt még dolga fitymaszűkületes pasival. Ugyanis az ilyesmit már az általánosban ki szokták szűrni és kezelni szokták.
2012. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
akkor ne válaszoljon hanem olvassa a többi kérdést. Nem egyszer leírtam, hogy ő nem akarja én pedig nem dönthetek helyette. De itt mindenki kib*szottul okoskodik
2012. máj. 16. 19:58
 23/33 anonim válasza:
8%
szard le ezeket a majmokat, ha ügyes vagy akkor nem lesz gond! Van olyan ember aki ezzel születette és ezzel halt meg, és volt 2 gyereke! Semmi gáz.:)
2012. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
nekem volt, ugyanolyan mint rendessel. neki semmi nem fájt, mindent lehetett vele csinálni, és meglehetősen élvezte is
2012. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is volt fitymaszűkületem, de még kisgyerekként megműtötték. Nem érdekel, hogy nem tetszik a válaszom, de hallgatni kéne azokra, akik azt javasolják küldd el orvoshoz a barátodat. Kap egy érzéstelenítőt, és kész is. Lehet, hogy ő már ezt is élvezi, de jobban fogja élvezni utána.

27F

2012. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
én kikúráltam magamnak még időben ;D
2012. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
MŰŰŰŰTÉÉÉÉT
2012. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, a fitymaszűkület egy betegség, aminek lehet szövődménye is.


Jobb lenne, ha még egyszer átbeszélnéd Vele a dolgokat.


Egyébként a kérdésedre válaszolva: maximum orálisan tudod kielégíteni fájdalom nélkül.

2012. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
*amit fele annyira sem fog tudni élvezni, mint egy egészséges szerszámmal megáldott ember.
2012. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm, aki egy ideig óvatoskodott egy fitymaszűkületessel, aztán rábeszélte a műtétre. A csávó azóta is néha felhívja (tizenéve volt), hogy ha ő nem beszéli rá a műtétre, akkor a mai napig nem élvezné a szexet, és iszonat hálás neki.

Szóval figyi. Óvatosan. Ha te még szűz vagy, akkor gondolom úgyse órákat akarsz reszelni úgy, hogy te vagy felül, tehát nem kell félni. Majd úgyis jelzi, hogy hogyan jó neki.

2012. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!