Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány akinek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek már volt dolga fitymaszűkületes fiúval?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan arra kerül a dolog viszont már elmondta, hogy fitymaszűkülete van. Azt mondta ha óvatos vagyok akkor nem fáj neki, mert már volt 2 partnere előttem. Ha van itt olyan akinek volt dolga ilyennel tudna adni pár tanácsot?

2012. márc. 4. 17:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A fitymaszűkület nem normális állapot, de lehet rajta segíteni, hogy rendesen működjön a műszer. Azért javasolja itt mindenki hogy orvoshoz kell menni, mert a barátodnak jobb lesz, és neked is. 17 a barátod gondolom te se vagy több, inkább hallgass a jó tanácsra.
2012. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
52%

A fitymaszűkület egy betegség, Te idióta.

Klassz, hogy itt mindenki orvosira jár(t).

2012. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
63%
aki itt okoskodik annak szeretném elmondani hogy nekem is fitymaszűkületem van. A makkomnak csak a tetejéből látszik ki egy rész. A barátnőm számtalanszor elégített ki szájjal és lehet hogy nem tudom milyen körülmetélve, de az biztos hogy én így is úgy élvezem mint semmi mást.
2012. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nyűjtani a makkon a bőrt de elég lassú folyamat!
2012. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el urológushoz,attól nem kell félni.

Úgy nem lehet élvezni a szexet ha közben óvatosnak kell lenni meg vigyázni kell.

Biztos attól fél,hogy esetleg körül kell metélni ezért nem mert elmenni eddig.Mondd el neki,hogy téged nem zavar,nincs abba semmi rossz,sőt több előnye van mint hátránya.De még az sem biztos egyáltalán,hogy körülmetélés kell.

Ne várj olyan választ,hogy kell szexelni fitymaszűkületes sráccal.Ha egy férfinak ilyen problémája van akkor elmegy orvoshoz és megoldják.Ezért nem sok nőnek van tapasztalata fitymaszűkülettel.

2012. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a fentiekkel. A kérdésedre válaszolva: nem volt még dolgom fitymaszűkületes pasival.

Aki azt mondja, hogy forduljon orvoshoz, az nem rossz szándékból mondja, hanem mert ha adott egy probléma, amire létezik megoldás, akkor azt meg kell oldani. Még csak 17 éves. Egész életében úgy akar szexelni, hogy óvatoskodnia kell, nehogy fájjon? Amúgy már régen illett volna ezzel orvoshoz menni.

2012. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
beszéltem vele erről az egészről. Azt mondta ő így is élvezi, én pedig nem fogok ráerőltetni semmit. Kérem aki legközelebb válaszolni akar, és az nem a kérdésre válaszol, hanem a műtétet erőlteti, az inkább kattintson a visszanyílra.
2012. máj. 7. 18:12
 18/33 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Elég rossz lehet neki. Beszéld meg vele ,hogy el kell mennetek orvoshoz. Ez nem állapot.

2012. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
77%
Műtét, műtét műűűtéééét!!!
2012. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
BAASZÓDJATOK MEG MIND, HOGY NEM TUDTOK S KIBAASZOTT KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI!!FASSZFEJEK!!
2012. máj. 16. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!