Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a pasim msnen vagy akárhol beszélget egy csajjal (akinek van pasija) és azt mondja neki, ha nem lenne bnőm rádhajtanék?

Figyelt kérdés
most ezen mit érsek nem kérdeztem rá eddig még, aggódjak vagy csak csússzak át rajta?
2009. jún. 8. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
azt jelenti hogy a pasid egy bunkó aki nem becsül téged, a barátnőjét!
2009. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
ez elég durva, elgondolkoznék azon, hogy mennyire szeret a barátod. 21/F
2009. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a pasidnak bejön a csaj.


Én akkor mondtam ilyet, mikor már nem szerettem 100%ig a barátnőmet...


Beszéld meg vele.

2009. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
beszélgetés jóljönne, am meg szeret de nemtom ő iylen fajta hogy megmndja amit gondol....
2009. jún. 8. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

hát...én ezen biztosan baromira megsértődnék é tuti, hogy rákérdeznék erre. akkor hajtana rá, ha te nem lennél, szóval nem akar szakítani veled, viszont, ha igazán szerelmes lenne, akkor ilyen meg se fordulna a fejben. Vannak persze fiúk, akik minden lánynak tetszeni akarnak...

sok dolgot ír az ember msn, és ha te csak ezt a mondatot láttad, és az előzményeket nem olvastad, ne arra alapozz. Akár még viccelődés is lehetett. mondjuk tény, hogy nem ez a legvalószínűbb. de mindenképpen beszélj a barátoddal. mert lehet, hogy tud erre egy olyan magyarázatot, amire mi és te sem gondolnánk. De ne hallgasd ezt el előle és azért ne higyj el minden kifogást amit majd kitalál.

2009. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

láttam az előzményeket is szal az egész beszélgetést...

köszöike a válaszokat!:)

2009. jún. 8. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy a barátod egy paraszt. tőlem megkapná az oltást. a helyedben nyitnék másfelé.
2009. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott..
2010. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!