Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked mi a flört ha kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a flört ha kapcsolatban vagy? Megcsalás a flört? Hagyod a párodat flörtölni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit szólnál hozzá ha a párod flörtölgetne?
2012. márc. 4. 13:46
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam és a páromnál a flört is megcsalás. Mindenkinél mást jelent.
2012. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Számomra a flört is megcsalás. Nem hagyom a páromat flörtölni, de igazából nem kell tiltani, mert feléri ésszel, hogy kapcsolatban nem flörtölünk.
2012. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nálam már a flört is megcsalás. Mellettem ne csináljon senki ilyet. Habár én a páromat elengedem egyedül is buliba,nem kötöm magam mellé,nem vagyok féltékeny. Lehet ez a 6 éves kapcsolatunk titka. De ,ha együtt megyünk és merne flörtölni biztos,hogy ott hagynám.
2012. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ha van párom nem flörtölök,hacsak nem a párommal.A párom sem flörtöl senkivel csak velem.

Ha két ember szereti egymást akkor nincs helye ott egy kis flörtnek sem.

2012. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a flörtnek le kéne tisztázni a fogalmát szerintem..Én lány vagyok 7 éve vendéglátásban dolgozom, és két éve élek együtt a Kedvesemmel..Mindennél jobban szeretem..Viszont ha valaki a munkahelyemen megdícsér hogy csinos vagyok vagy ilyesmi, nem fogom elzavarni mert nekem van Pasim, és haggyál már..Nem lépek át egy bizonyos határt, nem vezetek félre senkit hogy lehet köztünk valami, de ha valaki kedvesen, szépen, udvariasan esetleg úgy dícsér meg ami utalhat arra is hogy akar tőlem valamit, munkámból kifolyólag sem küldöm el a p..csába..Szerintem a flört nem minden esetben megcsalás..
2012. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17:26


Az hogy neked bókolnak az megint más mint hogy te kezdesz el flörtölni valakivel...kettő közt van különbség.

2012. márc. 4. 18:17
 8/9 l21 válasza:

Én megcsalásnak minősítem a flörtöt, mert nekem a flört azt jelenti, hogy tetszik az az ember, akinek bókolok, akivel szemezgetek, nevetgélek. Az már valahol egy kapcsolatteremtés, és nem baráti...

És az már nagyon rossz érzés, ha ezt művelné velem a párom, mert akkor nyilvánvaló, hogy fantáziál másról, és hát NE TEGYE. akkor miért vagyok én neki?

2013. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen az mert másrol gondolkodik.
2014. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!