Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsunk, ha mindkett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsunk, ha mindketten szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

fogalmam sincs hogyan szakítsunk...mindketten szeretjük a másikat, nagyon is !!!

de egyszerűen nagyon kevés az idő amit együtt töltünk, és kezd kialakulni az eltávolodás...a másiktól..:(((

hogy mondod annak az embernek a szemébe, aki az első igazi szerelmed, hogy soha többé nem akarlak látni???


mintha egy családtagomat veszítenék el...

sajnos nálunk az nem megoldás, hogy barátok maradunk, meg tartjuk a kapcsolatot... vagy együtt, vagy sehogy, mint két ismeretlen...


2012. márc. 4. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretitek egymást, akkor meg tudjátok oldani, el tudjátok fogadni, hogy nem találkozhattok többet. Nagyon keveset írtál, esetleg leírhatnád, hány évesek vagytok, milyen messze laktok egymástól, miért nem tudtok többet találkozni, mennyi idő kellene még, hogy ezen változtatni tudjatok, stb.
2012. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

8 hónapja vagyunk együtt, de nem egy átlagos kapcsolat a miénk.

még legalább 2 év mire össze tudnánk költözni, és még akkor sem biztos...

19/L

21/F

2012. márc. 4. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem bírod ki nem is szereted
2012. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

na de h válaszoljak is sehogy ne szakítsatok szerintem

de te tudod ez csak az én véleményem ha mondjuk 2 heti 1x tudtok találkozni belefér de ha a havi 1 se nagyon meg az már télleg gáz

2012. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És milyen messze vagytok? Nyáron nem tudnátok megoldani, hogy nyaraljatok egymásnál mondjuk? Szerintem beszéljétek át, és ha 8 hónapot kibírtatok kibírjátok még azt a 2 évet is, tudom, hogy kemény nekem is volt távkapcsolatom. És minden kapcsolatban vannak ilyen holtpontok amikor legszívesebben feladnád az egészet...De ha tényleg akarjátok le lehet győzni az akadályokat.
2012. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
írd már meg hogy milyen gyakran találkoztok, mert addig nem tudok válszolni.
2012. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hetente általában, de van hogy 2 hetente...

sőt nyáron a munkám miatt, csak 3 hetente tudok majd hazajnni szerintem...:/

2012. márc. 4. 12:24
 8/9 A kérdező kommentje:
nembírom tovább szakítok...elégvolt...
2012. márc. 4. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2012. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!