Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a netes szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a netes szerelemről? Esetleg volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet tartós? egyáltalán mit gondoltok az internetes szerelemről?? (nem társkereső oldalasról, hanem pl itt GYK-n ismerkedik meg két személy, és egy időután egymásba szeretnek)
2012. márc. 4. 00:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát én a barátommal neten ismerkedtem meg, és lassan 2 éve együtt vagyunk. Sajnos 271 km van közöttünk, ami elég rossz, mert keveset találkozunk, viszont nagyon jó érzés, amikor együtt lehetünk, legalább nem unjuk meg egymást. Persze egymás hiánya eléggé meg tud viselni minket, de megéri Rá várni. :) Egyébként a barátom nagyon sokáig várt már azért is, hogy viszont szeressem, mert Ő hamarabb belémesett, mint én belé. De végülis kis idő után sikerült elérnie. :)
2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hasonló az én helyzetem is.. neten ismertem meg a barátom (nem társkeresőn), 100 km van köztünk, elég ritkán találkozunk... Eleinte szerelmes voltam, de már a távolság miatt, meg mert túl ritkán találkoztunk, kezdek kiszeretni belőle :(
2012. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!