Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a netes szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a netes szerelemről? Esetleg volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés
Mennyire lehet tartós? egyáltalán mit gondoltok az internetes szerelemről?? (nem társkereső oldalasról, hanem pl itt GYK-n ismerkedik meg két személy, és egy időután egymásba szeretnek)
2012. márc. 4. 00:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%

A neten semmi sem igazi...

Lehet hogy ez a kérdés sem?

2012. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
akartam utána még írni azt is, hogy találkoznak néha, de pl 100 km van köztük. :)
2012. márc. 4. 00:16
 3/22 anonim ***** válasza:

100km?

Úr Isten. Ahhoz még az internet is kevés...

2012. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Privátba mesélek egy sztorit :)
2012. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ez tuti nem igazi szerelem, nem igazi érzések, mivel a másik egy részét még csak nem is ismered. kedvelhetsz valakit, a világnézetét, a gondolatait, képen is tetszhet, ha látod, de magához a személyiséghez hozzátartozik a hangszín, a hangsúly, a testbeszéd, az arckifejezések, a viselkedés, és még 100 másik dolog..
2012. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
dilisnyuszi ha van egy kamera meg mikrofon akkor az már sok mindent átad, nem?
2012. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
lehet, de gondolom érzed, hogy élőben az igazi, ahol mondjuk hozzáérhetsz, meg közelebb léphetsz, mélyen a szemébe nézhetsz stb
2012. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ez igy igaz, de nekem a kamera sokban segitett és szerencsére nem is csalódtam :)
2012. márc. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
akkor szerencsés vagy :)
2012. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha valóban szerelemről van szó,akkor ez sem és más sem lehet gond.kialakulnak a dolgok és ne egy szám(100km) határozza meg az életüket.:)
2012. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!