Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Egy buliban oda jött hozzám egy fiú, és azt mondta, hogy megtetszettem neki,én pedig ezt nem hittem el(mert előbbről ismerem, csak nem szoktunk beszélgetni), mondtam is neki és erre ő megcsókolt...én meg tiszta kábulatba estem. Nagyon meglepődtem, hogy ez történt, mert nekem alapból nem szimpatikus...de hagytam mert jól esett... de én nem mondtam semmit, ő meg elment, majd kisétált az ajtón...azóta párszor találkoztunk...és köszönt, de nem jön oda...

Szerintetek mit akar? Csak egy kalandot...???


2012. márc. 4. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem feleségül akar venni, minimum 4 gyereket szeretne tőled, illetve veled tervezi leélni az életét egy farmon, a világtól elzárva Patagóniában.
2012. márc. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A suncidat akarja.
2012. márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kiakar kormoli
2012. márc. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!