Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes valakibe anélkül, hogy ismerném őt belsőleg?

Figyelt kérdés
Szóval még sosem beszéltünk, így egyáltalán nem tudom, hogy milyen belülről, viszont folyton rá gondolok és ha a közelemben van megremeg a gyomrom. Ez már szerelem?
2012. márc. 3. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem szerelem. Vonzalom. Vágy, főleg sexuális...

Persze kitudja, ha bemeséslz dolgokat, álomképbe is lehet szerelmesnek lenni és pofára esni.

2012. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy létezik?

Más is látja?

2012. márc. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
xDD Ott a pont a másodiknál:P
2012. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz és ciki is. Ez inkább plátói. Ötödikes koromba nekem is tetszett egy nagyobb fiú, amikor jött beleremegett a gyomrom, vele álmodtam, vagy 3 naplót teleírtam vele, aztán most 16 évesen megtaláltam az igazit akibe tényleg szerelmes vagyok. Majd te is rájössz, különbséget teszel és majd nevetsz azon, hogy azt hitted ez szerelem.
2012. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor igen, mert nálatok a szerelem egyenlő az erős külső vonzalommal.
2012. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!