Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lassan nem bírom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan nem bírom, és már elég rossz állapotban vagyok.

Figyelt kérdés

A történet ott a kezdődik, hogy nyaralás során megismerkedtem egy lánnyal.

Ő magyarországi és én erdélyi vagyok. Azt az időt együtt, vagyis egy baráti körben töltöttük, és ott ismertem meg.

Utána legközelebb decemberben találkoztunk egy hétvégén, és akkor is nagyon sokat voltunk együt, elmentünk kettesben sétálni, meg volt egy kis félreérthető dolog is, amiből kiderült, hogy több van köztünk mint barátság, de én ezt tudtam, csak még nem volt soha párkapcsolatom, ezért nem mertem lépni...amit akkor bántam meg, amikor felült a buszra, és bucsuzni kellet, mivel hogy a sétán, a beszélgetéseken kivül semmi nem történt..balek vagyok, tudom..de ez még semmi..

A nyári és a téli találka között is végig beszéltünk, szinte minden nap, csak amikor megkezdődött a suli, akkor szakadt meg kicsit a kapcsolat, de a téli és a jelen pillanati állás szerint már szilveszter óta nem beszéltünk :(

Nem tudom mi történt, folyamatosan kezdtett elridegülni, vagy nem is tudom hogyan lehet ezt kifejezni...nem írt, és amikor írt is olyan fura volt..azt írta megy tanulni, de közben voltak kiírásai a Facebookon, meg ilyen dolgok..

Karácsonykor és szilveszterkor is írtam neki egy üzenetet, amely kicsit túlfütött volt, és csak annyit írt vissza, hogy köszönöm, nagyon meghatodtam meg blabla bla..de utána semmi..

Én ugyan úgy élem az életem, de rohadtul hiányzik, mert ő az első olyan lány, akinél éreztem hogy ő is vonzódik hozzám, és nekem is nagyon tetszik, meg minden, és tudom, hogy nagy lehetőséget szalaszottam el, de akkor az is átfutott az agyamon, hogyha megcsokolom, vagy valami ilyen, akkor még ennél is jobban hiányzozna.. minden nap megnézem a facebook falát, hogy írt-e valakinek, vagy hogy írtake fiuk a falára, mert ha ilyen történik annyira ideges meg féltékeny leszek..

Legközelebb nyáron találkozunk ismét, de az sem 100%..

Nem tudom mi van vele, és hogy miért volt olyan más az utobbi időben..tanácsot szeretnék kérni, hogy mitévő legyek, írjak neki, vagy ne? Írjam le neki hogy mennyire hiányzik, és hogy azóta sem volt senkim, mert csak őt szeretem? Vagy ezzel kiábrándítanám?

Megkérlek válaszoljatok, mert nagyon elvagyok keseredve :((

Előre is köszönöm, és bocsi hogy hosszú lett..15f


2012. márc. 3. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindent vissza!
2012. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem?
2012. márc. 3. 22:14
 3/17 anonim ***** válasza:

Azért nem szól hozzád, mert ő járni szeretett volna veled. De utána rájött, hogy ebből nem lesz semmi. Na ezért kerül téged.

Szerintem hívd el megint sétálni.


Yupiter

2012. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Laza 900km-re lakunk egymástól, ha nem így lenne, akkor nem így alakultak volna a dolgok..egy évben max 3x láthatom...sajnos :(

éppen ezért bánt, mert a mult évi 2 sanszomat ellőttem..

2012. márc. 3. 22:17
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha annyira szereted, akkor a távolság nem akadály. Spórolj össze az útra.


Yupiter

2012. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát igen, könnyü ezt mondani..de összesporolok az útra, és az utcán fogok aludni? vagy egy nap miatt 30.000 ft? Azt tulzásnak tartanám, meg a szülei sem engednék szerintem, hogy ott aludjak..
2012. márc. 3. 22:21
 7/17 A kérdező kommentje:
30.000 ft a buszjegy.
2012. márc. 3. 22:22
 8/17 A kérdező kommentje:
És amugy is most ott tartok, hogy nem merek ráírni, mert volt 2 hónap kimaradás..meg mittudom én, és ki tudja tényleg miért nem ír rám..ezért szeretnék tanácsot kérni, nem egyből utazásra gondolni :S
2012. márc. 3. 22:24
 9/17 anonim ***** válasza:
írj rá.semmit nem vesztesz vele
2012. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
csak kicsit cikinek érzem, meg ha megint olyan visszautasítő lesz véleg besülök elötte, és akkor már ha találkozunk sem fogok tudni szemébe nézni :((
2012. márc. 3. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!