Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk Nektek melyik a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrika30 kérdése:

Fiúk Nektek melyik a fontosabb a külső vagy a belső?

Figyelt kérdés

Számotokra melyik a fontosabb?:)

azért is fontos ez a kérdés/válasz,mert nem tartom magam szépnek,és más véleményét szerintetek le kéne szarnom,vagy tényleg nem számít annyira a külső csak legyen kedves és ne legyek senkivel köcsög stb!?


2012. márc. 3. 14:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy?
2012. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
szia. nekem is küldj egy képet :D
2012. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
nekem is nekem is... Tisztára mint a dedóban.
2012. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Tomark ***** válasza:
nekem is küldj egy képet léci
2012. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Ájron ***** válasza:

^ha már így látom hogy képeket kérnek akkor nekem is vethetsz egyet.


Kérdésedet megválaszolandó: Mind a kettő egyformán fontos. Ahogy azt már említették: A külső megfog, a belső megtart.

2012. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

ok,köszi a válaszokat:)

küldök:D

2012. márc. 3. 20:05
 27/34 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten a külső is fontos, hiszen az első benyomás a külső alapján alakul ki egy illetőben. De a belső az igazi lényeg. Sok olyan lány volt már szimpatikus számomra, akik nem voltak egyáltalán kiemelkedőek szépség tekintetében, de olyan belső tulajdonságokkal rendelkeztek, amelyeket a mai emberek nagy többsége még csak hírből sem ismer...

Viszont ettől függetlenül egy képre kíváncsi lennék, hogy vajon miért is nem tartod magad szépnek...:)

2012. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Na, akkor én is kérnék szépen egy sztárfotót.
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan elküldheted :)
2012. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod.^^

és ok küldök :P:D

2012. márc. 3. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!