Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott, most újrakezdené?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott, most újrakezdené?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem, elvileg még mindig szeret. Az ok az volt, hogy én sokkal kevesebbet raktam bele a kapcsolatba... igaza volt. 9 hónapig voltunk együtt, a végén sok volt a vita és én nem tettem semmit, hogy jobb legyen a helyzet. Pár napja újra folyamatosan beszélünk, reggel délben este, de nagyjából semmiségekről, ő ír folyamatosan rám.

L/18(én), F/20


2012. márc. 2. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne egymást elszakítanotok, mennyi brutalitás van ebben a mai világban!
2012. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi..
2012. márc. 2. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2012. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 2. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ő ír rád folyamatosan, akkor lehet most sem teszel sokat az ügy érdekében. meg úgy tűnik ahogy ezt leírtad, hogy nem igazán szeretnéd te ezt újrakezdeni. de ez csak az én véleményem...
2012. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!