Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen érzésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen érzésem, hogyha nem próbálom meg, akkor nem használom ki a "lehetőségeimet"?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 1 évvel ezelőtt,én még mindig szeretem. Nem próbáltam meg visszaszerezni,mert nagyon megbántott,hogy szakított. Mára már eljutottam azonban odáig,hogy nem haragszom,csak szeretem,ahogy eddig. Ha többet találkoznék vele,lehet,hogy újra lenne valami. Azonban nem töröm magam,hogy találkozzunk,összefussunk. Pedig láthatna,de nem használom ki ezt. Meg kellene próbálnom? Szeretem még őt.
2012. márc. 2. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg, miért ne tennéd?
2012. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az érzéseid helyén valóak. Ha szereted, de nem mész utána, nem próbálod meg, elpazarolod a lehetőséget. Ráadásul valószinűleg csak az időt húzod mert marha nagy esély van rá, hogy már nem fogsz kelleni neki.

Hamis álmokba ringatod magad miközben lehet nem is akarna tőled semmit. Derítsd ki mielőbb. Talán utána könnyebb lesz továbblépni.



21F

2012. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyszer igazából már próbáltam,de akkor nem akarta újra. :S Viszont akkor még a fizikai vonzalom megvolt,meg tetszettem neki .
2012. márc. 2. 13:20
 4/7 omba ***** válasza:

Nem értelek.

Egy éve kitett, azóta nem törődik veled, miért gondolod, hogy azért mert te már nem haragszol rá, eszébe jutsz egyáltalán?

2012. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom. Azt gondolom,hogy talán meg kellene próbálnám visszacsábítani. Nagyon csinosnak,szépnek lenni a közelében,hogy újra belém szerresen stb..
2012. márc. 2. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem azért szakított veled mert nem akar veled lenni és attól még h kicsíped magad nem fog belédszeretni hülyeség eltelt egy év hagyd már a fenébe és éld az életed mert szerintem ő éppen azt teszi és nem rólad álmodozik
2012. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó,köszönöm a választ. Azért nem kell úgy írni,mintha egy senki lennék,aki semmi szeretetet nem érdemel.
2012. márc. 2. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!