Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás megoldás lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás megoldás lehet, hogy újraéledjen a szerelem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, nála elmúlt a szerelem és szeretet váltotta fel, de még a szerelmet akarja érezni, hogy jó legyen a kapcsolatunk. Megfordult a szakítás a fejünkben, mert akkor éreznénk egymás hiányát! Szerintetek? Lehetséges ez?
2012. márc. 2. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy is érezhetitek egymás hiányát,ha 2-3napig nem találkoztok.Se szünet,se szakítás nem kell ahhoz,csak ne találkozzatok pár napig.
2012. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Persze :D

Jelenlegi barátnömmel már 4-szer is szakítottunk, de kb 2 hét után mindig összejövük. Bár ez már hülyeség :D de akkor is.

2012. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Soha. A szakítás az ő fejében született meg először. Eltaláltam?
2012. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már az én fejemben is megfordult, mert másfél hónapja tart a dolog. Csak egyikünk sem mondja ki, mert előbb megoldást keresünk. És hogyan hódítsam meg újból?
2012. márc. 2. 11:41
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es, szerintem is: Szünet. Különben véglelges lehet..

Ady Endre válasza:

"Meg akarlak tartani téged,

Ezért választom őrödül

A megszépítő messzeséget."

[link]

2012. márc. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És mennyi szünetet tartsunk? Igazából a szünet az olyan hogy ugyis beszélni fogunk. A szakításnál meg ott van a magány.
2012. márc. 2. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
mi ha szakítottunk akkor is egyfolytában kerestük egymást, most alakult ki úgy hogy végleges a szakítás, de még így is keressük a másikat, bár most mind a 2en tudjuk hogy komoly kapcsolatként nem működne köztünk. én legalábbis belefáradtam, hogy mindent megtettem a kapcsolatért, nála meg ugyanaz volt a helyzet, mint a barátodnál, de ő nem tett meg érte semmit
2012. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ebben bízva szakítottam. Az lett az eredmény, hogy az én szerelmem az valóban visszatért, mint ahogy sejtettem, az övé viszont elmúlt :( Jó nagy kockázat az biztos!
2012. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de ha a másik szerelme ilyen könnyen elmúlik, mint ahogy az előző írta, akkor viszont szakítani is megéri. ha együtt maradnátok csak több bonyodalom lenne a kapcsolatban
2012. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tény, hogy szakítás nélkül nem jutottam volna azokra a következtetésekre amikre jutottam, és nem tudtam volna hogyan kellene megjavítani a kapcsolatot. Mostmár tudom, csak nincs rá fogadókészség :) Patt helyzet, nem tudom mi lett volna a jobb, de vele is szenvedtem már, mostmeg nélküle szenvedek nagyon.
2012. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!