Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön el egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el egy kapcsolatba, a "megszokás" szakasza?

Figyelt kérdés

Tini kapcsolatról beszélünk..(ha még tininek vehető a 19-20 év)

Barátnőm a minap azt rebesgette, hogy úgy megszokta már a csókolozást velem, hogy enm indul be egy csóktól, meg természetes már neki...:/

7 hónapja vagyunk együtt, kezdek kicsit gyanakodni, hogy kiszeretett belőlem, vagy nem vonzódik hozzám már mint anno...

nekem simán feláll, mikor smárolunk egy hoszabbatt, ugyanakkor már én se gerjedek fel, ha bugyi-meltartóba flangál előttem...


2012. márc. 1. 22:46
 1/7 anonim válasza:

2,5 éve vagyunk együtt barátnőmmel mégis még mindig összeszorul a gyomrom mikor tudom hogy pár perc és átér hozzám plusz ugyanúgy gerjedünk egymásra ha nem jobban :)


7 hónap nem valami sok idő, ha ezalatt kihűlt a dolog akkor majd találsz jobbat ne aggódj, valószínű nem nagyon vagytok egymásnak teremtve.

2012. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az is más, ha együtt él az ember meg az is ha egymáshoz járkáltok mint a tinédzserek.


Mi öt éve vagyunk együtt,ebből 4,5 éve élünk együtt.3-4 és 5. évben egyraánt voltak oylan hetek mikor én úgy gondoltam, hogy ez már marha unalmas, aztán mégis csak feltaláltuk amgunkat. Ő konkrétan egyszer mondta, hogy újítani kellene...jobban mondva nekem kellene...ő meg várja, h a sült galamb. Ez pontosan a 3,5 évünk után volt egy kicsivel.



23N

2012. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem élünk együtt....7 végente találkozunk csak...
2012. márc. 1. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

7éve vagyunk együtt a férjemmel és még mindig rám ugrik hogyha bugyiba mászkálok előtte :)

A megszokás ellen és a kapcsolatért tenni kell, ennyi a titok nyitja

2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 7 hónap után így érez, akkor ennek annyi, én 2,5 év után is imádom, ha csókolózunk, és teljesen beindulok tőle.
2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt maximálisan embere válogatja. Én 18 éves korom óta egy valakivel vagyok,de a barátnődet meg lehet majd hajtani fogja a vére más pasik irányába.

Igen, lehet hogy rád unt...újítani kellene...egy csóktól már én sem mindig izzok fel. Az, hogy nem áll fel a cerkád, ha meglátod fehérneműben teljesen normális egy idő után.


23N

2012. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 év után jött el,lementem az ágyról a földre és inkább a macskámmal aludtam,mint a csajommal
2012. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!