Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik rasztat viselnek! Megbant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik rasztat viselnek! Megbantatok, hogy megcsinaltatok?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki megbánta.
2012. febr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem meg volt egy ismerősöm aki nem bánta meg 1-1
2012. febr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem volt 1 ismerősöm aki majdnem megbánta.
2012. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45 ezer forint volt, megbántam.
2012. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért bántátok meg?
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3hónapja vagyok raszta, semennyire se bántam meg, imádom... :D Pedig szenvedek vele eleget, dehát ez hozzá tartozik... Mondjuk nekem ismerős csinálta így annyira nem volt drága. Meg hát tudni kell biztosra, hogy akarod-e vagy sem. Én amióta az eszemet tudom szerettem volna, most végre lett, így képes boldoggá tenni már csak az az egyszerű tény hogy itt van a fejemen... Ha valaki viszont csak divatból vagy mittudomén miért csinálja, azon nem csodálkozom ha megbánja... Ez nem csak egy hajforma, ez egy világnézet, életmód, elsősorban azért mert az emberek teljesen máshogy néznek rád, sajnos nagyon nagy az előítéletesség... Magadnak kell tudnod hogy bevállalod-e vagy sem :)
2012. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
magamnak csinatalam 500 forint volt :D 1 horgolo tu meg 1 fesu :P nem bantam meg es nem is fogom:D
2012. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!