Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha megkérem a csajomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha megkérem a csajomat hogy borotválja le a hátamon a szőrt?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk

2012. febr. 29. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Végülis nem,de hát a férfi hát szőrösen férfi hát .
2012. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
:DDDDD Az a gáz, hogy a hátadon is szőr nől :D:D:D
2012. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csajtól függ. Én barátom is megkért, hogy a kis fekete szőrszálakat a hátán - nem sok - szedjem ki csipesszel, én meg kiszedtem. :D

20L

2012. febr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de engem az se zavarna hogyha lenne pár szőrszál :) férfiaknál nem gond, de am leborotválnám :)
2012. febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 hónap után aligha, viszont ha több mint fél éve járnánk akkor igen. Bár ez a csajtól függ, hogy mennyire finnyás. De szerintem ne borotváltasd le mert utána csak durvábbak, erősebbek és sokkal láthatóbbak lesznek a szőrszálak.
2012. febr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

második "válasz" adó: gondolom de az ilyen szokásos szoláriumos meleg gyerek lehetsz.


Minden tavasz és nyár elején leszoktam borotváltatni, eddig a volt csajom csinálta aki egyáltalán nem volt finnyás és már ezer éve ismer, a mostani viszont elég visszahúzódó, csak ezért kérdem.

2012. febr. 29. 18:49
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónap után pláne ha visszahúzódó, elég furcsa kérés lenne. Szerintem ezt inkább hanyagold!
2012. febr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz,nekem is a csajom szokta.
2012. febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor már mindjárt a seggedet is borotváltasd le vele.
2012. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!