Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érez?

Figyelt kérdés
Nm etudomm it tegyek hogy érezhet irántam. Van egy fiú aki nekem nagyon tetzsik az osztálytársam. Álandóan néz de ha ránézek elveszi a fejét mindig.Nagyon jókatszoktunk hülyüölni meg minden. Múltkor annyira nevettünk órán hogy még az elenerzőnket is elveték.Nme tudom mit érezhet irántam.Lécci segítsetek!! :) Lány/15
2012. febr. 29. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
hát mik vagyunk mik? sok mindent tudunk, de hát neten keresztül ismeretlen emberkék érzelmeibe még mi se látunk bele :/
2012. febr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit érez? Lábszagot!
2012. febr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán kérdezd meg tőle....pf de bírom a női logikát XD
2012. febr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem merem mert félek h a barátságunkan is vége lehet miata...
2012. febr. 29. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyugodtan, hogy mit érez irántad (csak így tudhatod meg pontosan). Addig fogod ezt magadtól kérdezgetni, míg túl késő lesz és bánni fogod. Max megkérded tőle, azt mondja tetszel neki és összejöttök...Ha meg azt mondja, hogy barátságot, akkor maradtok tovább barátok.
2012. febr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :) lehet ez lesz a megoldás :)
2012. febr. 29. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül írd meg, hogy hogy alakult köztetek (:
2012. febr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát próbáltam vele beszélni....
2012. márc. 1. 17:06
 9/9 anonim ***** válasza:
És miket mondott? Mit beszéltetek?
2012. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!