Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valakitől hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakitől hosszabb ideig távol a párja?

Figyelt kérdés

egy éve fogunk járni mikor a párom kimegy külföldre fél évre...mondtam neki hogy előbb erősítsünk a kapcsolatunkon mert én még nem érzem készen egy fél éves kihagyásra...de neki a válasza csak az hogy úgyis kibírom...nem tudom mit tegyek...ez a helyzet nagyon öli a kapcsolatot.

ti mit csináltatok/csinálnátok?


2012. febr. 29. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ott van pl Odüsszeusz és Pénelopé. nekik 20 év se kottyant meg
2012. febr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én Kedvesem sokszor megy el egy-két hétre a munkája miatt..Igazából szerintem megerősít..Minket legalábbis..Bár én is hisztizek, meg nem fél évről van szó, de ilyenkor érzi igazán az ember mennyire szereti a másikat..Hiányzik, de aztán a viszontlátás nagyszerű, és az első sex ennyi kihagyás után egyszerűen semmihez sem hasonlíható..Csak bírjátok ki..Megéri hidd el!!
2012. febr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled:(mi is egy éve vagyunk együtt,az én párom valamelyik nap jelentette be,hogy kimenne olaszba dolgozni és csak 1,5 havonta járna haza.Eddig is távkapcsolat voltunk,de 2 hetente találkoztunk.A 1,5 hónap viszont nekem már sok,mert nagyon hiányzik igyis. Én is tanácstalan vagyok,mivel ő nagyon afelé hajlik h kimenne,persze a pénz miatt. Én a helyedbe mérlegelnék megéri-e várni vagy félév alatt úgyis eltávolodnátok egymástól.Ülj le vele erről beszélgetni. 23L
2012. febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. márc. 6. 06:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, vagyis még mindig ugyanez van, sajnos. Van úgy, hogy 1 hónapig nem tudunk találkozni, mert egyszerűen nem tudjuk megoldani a munkánk miatt. Úgyhogy marad a várakozás, a napi szintű telefonálás, skype, msn stb. ja és a bizalom, ami ilyenkor nagyon fontos.
2012. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem már akkor elképesztően hiányzik ha csak a tudat bennem van hogy egy hétig nem látom :D
2012. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm kiment és egyikőnk sem tudja, hogy mennyi időre! Nagyon tetszik neki odakint és lehet haza sem jön, legalábbis most még nem akar! Két hete vagyunk együtt, szerelem volt első látásra, és majd bele őrülünk, hogy nem láthatjuk egymást! Ilyenkor csak az a lehetőség van, hogy leülni, szépen megbeszélni, hogy mik is az elvárások! Mi is ezt tettük, megbeszéltük, hogy nem hagyjuk annyiban a dolgot, kitartunk egymás mellett akár milyen sz.r is a távolság!

De mondom, még most beszéljétek meg, míg ki nem megy ne legyen a ,,majd meglátjuk" szitu! Ha együtt maradtok akkor maradjatok, ha nem akkor pedig hagyjátok élni egymást!!

Ja én 23F ő 25L

2012. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!