Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? [ bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? [ bővebben lent ]

Figyelt kérdés
Tudatosult mélyen bennem hogy szakítani akarok a barátommal, mert egyszerűen már semmi nem működik köztünk. Kialakult az a se veled se nélküled állapot, amit ő is elismert. Mégis azért még úgy érzem hogy szeretem, de mellette is csak szenvedek. Sokszor próbáltuk megbeszélni a probléma forrásokat, és változtatni, de többszöri nekifutásra sem sikerült. Szerintetek mit tegyek ? Értelmes válaszokat kérek !
2012. febr. 29. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én a helyedben biztos szakítanék vele. ami nem megy nem kell erőltetni.régi mondás de nagyon igaz
2012. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szakítsatok.
2012. febr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, már nekem sem olyan mint régen, és csak rágódom, s közben egyre boldogtalanabb és feszült vagyok. Szerintem lépnünk kell.
2012. febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hajjaj.de ismerős helyzet. igen, szakítani kell, mert ezt már csak halogatni lehet. De nem érdemes.
2012. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát... Ez igazától a probléma nagyságától függ.

És eleve... Hogy ha többszöri nekifutásra sem sikerült, akkor szerintem a "probléma megoldás"-nál van a baj.

Mert aki akar, az tud.<< Persze ez elég erős kifejezés...

DE hogy ha igazán meg akarnátok oldani, megoldanátok.

Viszont lehet, hogy amin változtatni kéne,valami rég "berögzült" dolog. Pl. "egy adott dologhoz való hozzáállás" Amim például nehéz változtatni.. Mint nálunk, én szeretem a kutyákat, de a barátom nem. Viszont rá kell szoknia, hogy ha együtt akarunk élni, én akarok kutyát. Nehezen, de megérti. Ez persze csak egy alap példa volt.

Ha szereted még, és ő is szeret, akkor ne adjátok fel.

Alternatív megoldás lenne, hogy kezdjetek "tiszta lappal"... Ezért én azt mondom.

Akármi bajotok van, mondjátok el egymásnak mindig, és NE titkolgassátok, és maaaaaaajd később egyszerre borítsátok egymásra a szaros bilit, hanem kis adagonként adagoljátok be a másiknak a bajotokat... lehet, hogy ettől úgy fogjátok érezni, hogy "jaj, ez mindenen problémázik!" De jobb így, mintha később sok nagy vita után csak a békülős szex segíteni.

Én így gondolom.

2012. febr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*csak a békülős szex tudna segíteni.

Elírtam.

2012. febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!