Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelme bele lehet betegedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszomorulélek kérdése:

A szerelme bele lehet betegedni?

Figyelt kérdés
1 napot sem birok aludni mert állandóan csak a barátomra gondolok hogy nincs velem vagy éppen micsinálhat és mindig csak a rosszra gondolok hogy már biztos nőkkel beszélget vagy nőket néz de viszont bízok benne és elhiszem neki hogy nem csinál ilyent de ha nincs velem hanem msn-n beszélünk és kérdezem tőle hogy micsinál aszt vállaszolja hogy semmit na most én ebből is mit vegyek ki mikor mindig tudom micsinál mostanába meg semmit nemtudom segitsetek mert megőrülök olyan féltékeny vagyok :(:(
2012. febr. 29. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
21%
Engem majdnem meghatottál, bár az első 5 szónál tovább képtelen voltam olvasni.
2012. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

első nem érdemled meg ezt a 40% odat se -.-" ha nem bírsz olvasni akkor huzz innen a retekbe!

Kérdező: Üdv a klubban! :S

2012. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen ,minden nönek ez a mániája ,hogy ha nincs vele a barátja akkor mit csinálhat?Ne tepedj rá ennyire ,hát meg akarod folytani a szerelmeddel?
2012. febr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Inkább csak a magányba lehet belebetegedni, a szerelembe nem.
2012. febr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Féltékenység nem jo dolog sőt rossz dolog majd idővel talân elmúlik h ne legyél ilyen féltékeny..remélhetőleg..szegény pârod..sajnâlom h ilyen nője van..:s
2012. febr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Második, most miért gázolsz a lelkembe ?
2012. febr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem akarom megfolytani csak szeretem nagyon és több mint 2éve vártam rá hogy együtt lehessünk csak eddig nem mertem vele beszélni sem és most hogy együtt vagyunk nem akarom elengedni már 1éve együtt vagyunk és szeretnék teljesen megbizni benne :S
2012. febr. 29. 14:39
 8/29 A kérdező kommentje:
Aki nem ért meg annak nem kérem a vállasszát köszi
2012. febr. 29. 14:42
 9/29 anonim ***** válasza:

távkapcsolatban vagytok?

ha ennyire hiányzik miért nem hívod fel, hogy halld a hangját????

2012. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de kezeltesd megad, mert ez a féltékenység már beteges.
2012. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!