Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelme bele lehet betegedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszomorulélek kérdése:

A szerelme bele lehet betegedni?

Figyelt kérdés
1 napot sem birok aludni mert állandóan csak a barátomra gondolok hogy nincs velem vagy éppen micsinálhat és mindig csak a rosszra gondolok hogy már biztos nőkkel beszélget vagy nőket néz de viszont bízok benne és elhiszem neki hogy nem csinál ilyent de ha nincs velem hanem msn-n beszélünk és kérdezem tőle hogy micsinál aszt vállaszolja hogy semmit na most én ebből is mit vegyek ki mikor mindig tudom micsinál mostanába meg semmit nemtudom segitsetek mert megőrülök olyan féltékeny vagyok :(:(
2012. febr. 29. 14:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Felhivni nemtudom de ma találkozunk nemsokára hálistennek de nemtudom micsináljak hogy ne veszekedjünk ilyen sokat tegnap is mondta hogy pénteken jobb lene ha nem találkoznánk nem bántásbol mondta csak egy kis nyugalmat szeretne de énmeg mindennap látni akarom de viszont pioca sem akarok lenni:S
2012. febr. 29. 14:48
 12/29 anonim ***** válasza:
Jajj ne veszekedj vele!Hagyd rá.Töltsétek el normálisan a mai találkát!Menjetek sétálni,nézzetek filmet,dőljetek le a kanapéra és kész!20 fok van,süt a nap:)Ne legyenek rossz gondolataid!
2012. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Jah csak mondom 14 agyok a barátom meg most lessz 20 szoval tudom beteges de nemtudom miért gondolom állandoan a rosszat pedig semmi olyant nem szokott csinálni amiért nekem hisztiznem kéne csak rámjön néha jaj ezmár nem emberii:@:S
2012. febr. 29. 14:51
 14/29 A kérdező kommentje:
nekem kiskoromba is telebeszélték a fejemet hogy ijenek a fiuk .... lehet ezért lennék ilyen mert még mindig ezvan bennem hgy egy fiuban sem lehet megbizni :S
2012. febr. 29. 14:53
 15/29 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van: ez már nem szerelem...:(
2012. febr. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
DE én érzem hogy szerelmes vagyok meg őis szerelmes belém érzem csak néha nemismerek magamra annyira féltékeny vagyok :(
2012. febr. 29. 14:55
 17/29 anonim válasza:
Bele lehet betegedni, főleg ha viszonzatlan, vagy mással van az illető! mert a másik jobb! Bele lehet testileg simán...szivet megviseli, főleg az arcbőrt..stb..idegrendszer..az a gond h amit leirtál én is pont ilyen vagyok...:(
2012. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
lány vagy akkor ?
2012. febr. 29. 15:05
 19/29 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha féltékeny az akivel vagyok, mert én is ilyen vagyok, csak fiúban. Próbálj meg ne olyan sokat kérdezni, hogy hol volt meg ilyenek, mert ez zavaró. Inkább örülj vele.
2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
:S:S nem tudtam hogy a szerelem ilyen nehéz is tud lenni néha :(
2012. febr. 29. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!