Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány a buszon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a buszon aki nagyon tetszik nekem, hogyan léphetnék először?

Figyelt kérdés
Néha-néha egy busszal szoktunk utazni, és hát nagyon tetszik nekem. Sok rosszat hallottam már felőle, de ezektől függetlenül nagyon aranyos és bejön nekem. Nem vagyok előítéletes, ezért hát nem is hiszek el ilyesmit, amíg én nem ismerem meg. Csak hát fogalmam sincs mit tehetnék, ha csak úgy felvenném pl. MSN-re, akkor lehet tolakodónak nézne. Szóval teljesen tanácstalan vagyok, jó lenne pár tanács! :)
2009. jún. 7. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ülj mellé a buszon,és kezdj el vele beszélgetni általános témákról.Aztán ülj mellé egyre gyakrabban:)és kialakul
2009. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel msnre nyugodtan vagy a buzon halátod kérj tőle rágót vagy pzst vagy vmi ürüggyel menj oda és kedj el bezsélgetni vele
2009. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Azt írtad egy buszon utaztok, ha netán egy helyen szálltok le engedd előre, vagy add át neki a helyed, h lássa milyen rendes vagy, majd kezdj el vele beszélgetni.
2009. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem helyet is foglalhatnál neki(:
2009. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mikor fékez a busz ess mellé :D
2009. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hehe, ezek jó ötletek. Sajnos nem egy helyen szoktunk leszállni, de arra már én is gondoltam, hogy átengedem a helyem, ilyenek.. Aztán elkezdek vele beszélgetni! (:
2009. jún. 8. 18:57
 7/7 anonim válasza:
Ültél már mellé?
2010. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!