Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk szemszögéből milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szemszögéből milyen egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Jó a sok beszélgetés vagy untat? Inkább a lány beszéljen vagy te? Jó ha a lány nyíltan beszél veled a szexről vagy inkább legyen kicsit félénk és akkor legyen amikor te gondolod? Szex után szerettek összebújni? Az jó ha a lány bulizni jár? Melyik a jobb ha céltudatos és önálló vagy kicsit elesett és ügyetlen? Mik azok amik nem igazán jönnek be ? A 17-19 éves fiúkra vonatkozik. Mindenki írjon. Milyen lehet az álom kapcsolat egy fiú szeméből?
2012. febr. 28. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó a sok beszélgetés vagy untat?

jó, de hallgatni is tudni kell


Inkább a lány beszéljen vagy te?

egyenlően

Jó ha a lány nyíltan beszél veled a szexről vagy inkább legyen kicsit félénk és akkor legyen amikor te gondolod?

nyíltan


Szex után szerettek összebújni?

ez a különbség a barátnő és k.va között. szeretünk


Az jó ha a lány bulizni jár?

ha a pasija nélkül , akkor nem


Melyik a jobb ha céltudatos és önálló vagy kicsit elesett és ügyetlen?

az, aki önmaga


Mik azok amik nem igazán jönnek be ?

ragyás fej, zsírtömeg, nyafogás, pénzéhség, ostobaság



A 17-19 éves fiúkra vonatkozik. Mindenki írjon. Milyen lehet az álom kapcsolat egy fiú szeméből?


nem vagyok ez a korosztály

2012. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kinek jó, ha untat?

Mindenki szeret beszélni, akinek nincs valamilyen problémája és jól érzi magát. Legalábbis szerintem.

Az összebújás jó dolog. A buli mindenkinek más. Ha részegre issza magát és agyon d..gatja, az nekem nem jön be.

Annyira nem rágok be, ha nem túl céltudatos, de ha befolyásolható és hülye, azért harapok.

Az önsajnáltatás, primitívség, érzelmi zsarolás nem jön be. Meg az eszelős, irreális, káros idióta eszmék.

Amúgy nyitott vagyok bármilyen különleges személyre.

2012. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy lánynak sok dologról van véleménye, még ha nem is teljesen kialakult, azért jó, ha sokféle témához hozzá tud szólni. Jó, ha nem tabu számára a szex, és elmondja, hogy mit élvezne meg milyen ötletei lennének. Összebújás teljesen rendben van.

Nem ítélem el a bulizást, de nem hiszem, hogy működne egy bulizós lánnyal, mert egyszerűen az teljesen más életvitel. Én inkább a nyugisabb programokat preferálom, pl sétálás, mozi, vacsora valami kis vendéglőben, ilyesmik. Ha elesett, akkor segítek neki, ha önálló, akkor önálló, igazából mindegy. :)


Ne legyen kicsinyes, önző, buta, könnyűvérű.


Álomkapcsolat az én szemszögemből úgy nézne ki, hogy lenne a fent felsorolt belsővel megáldott lány, aki külsőleg is nagyon tetszik és meglenne köztünk a bizalom, megértés, összhang, vonzalom stb szóval amik a szerelemhez kellenek. Nem csak egy "csaj" lenne, hanem a barátnőm, társam, akivel bármit el merünk mondani egymásnak (nincsenek tabuk, nincsen az, hogy eltitkolom ezt meg azt mert jajj mit szól a másik), szoros lelki (és persze testi) kapocs van közöttünk, jól érezzük magunkat együtt és egymással képzeljük el a jövőt.


20/F

2012. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi közhely és klisé, ennyi marhaságot. Ilyet is csak itt olvas az ember, az élet kicsit más...
2012. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eygén függő! Ne hazuttold meg önmagad. Csak akkor érzi jól magát veled, ha te is jól érzed magad! Ha sokat beszélsz sokat beszélsz, ha félénk típus vagy az ágyba akkor az vagy ha nem nem. előbb utóbb úgy is kiderül. A szex utána összebújás pedig a kapcsolatról sokmindent elárul. Add önmagad!! Mindennek ez a kulcsa
2012. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéljen sokat, legyen nyugodtan magabiztos, nem kell h félénk legyen, majd én leszek félénk :$ :)
2012. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!