Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás utáni depresszió?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni depresszió?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt? Kort, és nemt is kérek.
2012. febr. 28. 22:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Iszonyatosan fájdalmas szembenézés önmagammal, a hibáim felismerése és megértése, önmarcangolás, sírva elalvás és sírva ébredés. Tanulságok levonása, szándék az újra megpróbálásra, a hibáim kijavítására.
2012. febr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyébként így utólag visszanézve ilyen lehet, amikor a pokolra kerülsz: szenvedsz, sírsz, önmagad ostorozod, számba veszed, milyen hibákat követtél el, rájössz, hogy bár felismerted őket, Őt már vissza nem kapod soha. Ha megjártad a legmélyebb szinteket, utána következik a lassú, NAGYON lassú felépülés, megtisztulás. Már nem csak saját magad hibáztatod, hanem azt is felismered, hogy a másik miket rontott el és igyekszel levonni a tanulságokat, hogy a következő párkapcsolatodban ne kövesd el újra őket illetve hogy milyen pasi/nőtípusokat kerülj el a jövőben nagy ívben. Aztán egy nap már kezdesz észrevenni másokat is, nem csak az exeddel töltött szép órákon kattogsz. De mint írtam ez egy nagyon hosszú folyamat, aki labilisabb lelkileg, sokszor bekattan. De mindig szem előtt kell tartani, hogy van belőle kiút.
2012. febr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos pont most zajlik nálam. Talán még van remény,hogy keresni fog, és rendbehozzuk a dolgokat. De üres vagyok, nem találom a helyem, sokszor rámjön a sirhatnék, iszonyat hiányzik, szóval borzalmas. Nem tudom hogy fogom túlélni ha végleg elveszitettem. 23/l.
2012. febr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Májusban szakítottunk 5 év és pár hónap után. Vagyis 10. hónapja szenvedek és úgy érzem, hogy egyre jobban. Mindenről ő jut eszembe, sokat sírok. Nagyon hiányzik. Szoktunk beszélgetni néha neten, mindkettőnk igénye. De néha azt hiszem egyre mélyebbre süppedek. Nem vagyok túl jól :((( 26/N
2012. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szarul vagyok én is.Miközben ő meg lehet hogy már keres valami nőt magának,hogy el tudjon felejteni.Mondjuk ezt undorítónak tartanám,de már épp eléggé megvisel az egész.Azzal nyugtatgatom magam,hogyha tényleg vele kell élnem,és egymás mellett kellene maradnunk,akkor jelentkezni fog.Ha meg nem,amibe belehalok,akkor meg mégse ő az aki mellém való.
2012. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!