Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak hogy legyen egy társad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hogy legyen egy társad ezért eltartanál valakit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2012. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem.

Azért nem kell senki, hogy elmondhassam van mellettem valaki és még rajtam élősködjön.

2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ha csak etetni kell, akkor igen

20/F

2012. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kizárt. Csak azért van társam, mert szeretem, nem azért, hogy elmondhassam, nem vagyok egyedül. Hát még ha nekem kellene kitartani. A párom legyen tőlem független személy, nem csak a csatolt részem vagy lakótársam.
2012. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a társ érdekből lenne velem! Mert aki azért van velem, hogy eltartsam, az sosem fog szeretni, és neki teljesen mindegy melyik pasival kell lefeküdnie akár egy undormánnyal akár jóképűvel, ő lefexik vele, csakhogy eltartsa.....élősködő és kihasználja csak az embereket az ilyen nő...


szóval NEM!

2012. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát pl keanu reeves.et eltartanám :D
2012. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jól van, hogy most ezt mondjátok, de gondoljatok csak bele! Hányan vannak akik nem szerelemből élnek együtt? Családban és az ismerőseim között is vannak olyan emberek, akik félnek az egyedülléttől, és inkább elviselnek egy olyan személyt akit nem szeretnek, minthogy "magányosak " legyenek. Elég szomorú őket látni....
2012. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6/7 Arról nem volt szó, hogy nő az illető, férfiak is eltartatják magukat sajnos. Ettől eltekintve igazad van.
2012. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22:09-es!


mármint nő a férfit tartja el nem?? :)

mármint te ugy érted h fordítva is, azaz gondolom nem azt értetted, hogy férfi - férfit tart el..

2012. febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!