Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet meg a baratom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet meg a baratom ha mar nem mondja?

Figyelt kérdés
a baratommal egy heten csak max.ketszer talalkozunk,igy hetkoznap csak irogatunk egymassal chatelos oldalakon.1 honapja jarunk,es ezelott minden nap mondta,hogy szeret....most viszont mar nem mondja,de en ugy gondolom,hogy szeret,, csak nem mutatja ki?most az egyik haverja talalgatott,hogy minket szet szedjen,ez lehet az oka?
2008. ápr. 9. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyazz az ilyen haverekkel, nagyon roszindulatuak szoktak lenni!Lehet a baratja befolyasolta kicsit, de szerintem kerdezd meg a baratodtol, h miert nem mondja?! Az is lehet h mar lenyugodott, es kicsit biztosabb a szeretetedbe.sracok amugysem szoktak gyakran mondani.A baratommal mikor eloszor jartam, folyton kerdezte,ha szeretem-e, meg o is, aztan osszehuztak, majd meg joooparszor jartunk es jarunk.Mostanaban egyaltalan nem mondja, de viszont a viselkedesevel kimutatja, h meg melyebbek az erzelmei mint azelott.Beszeld meg vele!De ne hisztizz,mert megijed, es a baratjanak fogja adni az igazat, ha tenyleg o volt az okozoja. CSak nyugisan
2008. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sokat mondjátok, hamar elkopik.
2008. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!