Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítottatok és vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítottatok és vissza akarod szerezni a párod és esetleg felhív akkor hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés
Örüljek neki vagy inkább legyek büszke és határozott,tényleg vissza szeretném kapni,de nem tudom melyik lenne jobb viselkedés.
2012. febr. 27. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha dobott és mégis vissza akar szerezni lapátoljon pár hetet 1-2 hónapot. Kiderül komolyan akarja-e újrakezdeni vagy csak viszket neki, mert nem talált másik barátnőt.

23/N

2012. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ő szakított veled, és felhívott később? Te vagy a lány?

Ha e két kérdésre igen a válasz, akkor a Te kérdésedre egyértelműen nemet válaszolok, vagyis ne örülj neki, hanem légy büszke. Ha akar, akkor minek szakított? Ha szakított, akkor minek hív, nem talált helyetted más játékot estékre?


Ha te küldted el, akkor más a helyzet. Bonyolultabb...

2012. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megbocsájtanék, de nem felejtek. Ennek értelmében tőlem akár a feje tetejére is állhat, de nem állnék vele össze újra az tuti!!!


29/F

2012. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 13:42


Igen ő szakított velem.azért akarna felhívni mert tudom hogy szeret és azt is tudom hogy felfog hívni.biztos vagyok benne.a szakítás oka nem olyan volt hogy ne lehessen neki megbocsájtani,igazából kicsit besokalt,amit meg is értek,mert elég sok gondom bajom volt mostanában.szóval valahol én is hibás vagyok hogy szakítani akart.

2012. febr. 27. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:

"A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad."


Vagy kiderül, hogy akar-e olyan lányt, aki mindig taktikázgat.

Sosem akartam újra kezdeni kapcsolatot, de aki nem tud őszinte lenni ilyen helyzetben sem, az menjen a homokozóba.

2012. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért hív,mert mikor szakított veled nem jött össze a másik lánnyal,akivel valójában akart.Aztán kihasználva a helyzetet, hogy tudja hozzád még visszamehet,inkább kényelmesen visszakívánkozik hozzád.
2012. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ha pont sok gondod-bajod van, akkor épp most kellett volna a legszorosabban melléd állnia... Birom ezt a modern kényelmes felfogást, hogy csak akkor szeretem a másikat, ha minden frankó neki és nincsenek megoldandó problémái...

Nem állnék vele szóba a helyedben.

2012. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!