Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség! Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Tegnap este sétáltam a városban és megláttam az exem és nem tudtam ellenállni odamentem hozzá ő is hasonlóképen vielkedett aztán megtörtént aminek nem kellett volna megtörténnie.Azt mondta nem érdekli a mult és a jövő sem az atmoszférában szeretne velem lebegni.Már nagyon megbántam nem tudom,hogy mondjam el vőlegényemnek aki már igy is igen agresszív és szinte kórossan rettegek tőle?
2012. febr. 26. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Várd meg Mátét.
2012. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ki az a Máté?
2012. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezaz!
2012. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi történt meg??? csak nem megtaláltad Mátét?
2012. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem létezik Mátét csak messziről láttam,de ami sokkolóbb éppen egy intenzív fürj baszást élveztem miközben egykori intim lávom Ákos aki mellesleg cukrász benyitott és elkezdte a fenekembe akupunkturás tűket szurkálni és áldozni önmagának.Közben a fürjek intim kielégitése a mennyekbe fokozódott ennek kitűnő következményében és sötét terméseként Rostos nevű fürjecske beadta a kulccsot és öneltemetésekben rusztikus kurjantások közben feladta életet. Ezzel infartot kaptam és ennyi.
2012. febr. 26. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem fake a kérdés.
2012. febr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára. :D mert nem fake.igaz sztori csak mivel beirtak a Mátét gondoltam visszaíok valami ütősett
2012. febr. 27. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiről nem szeretnélek lebeszélni, de a vőlegényed agresszív, félsz tőle, és mégis vele vagy?
2012. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Doruss ***** válasza:
Szerintem hogyha agresszív a vőlegényed és eleve félsz tőle, hagyd el. De most komolyan. Nehogy tönkremenjen az egész életed és lelkibeteg legyél.
2012. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!