Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy közeledjek hozzá. Az a baj velem, hogy ilyen esetekben nagyon félénk vagyok, és ha meglátom azt a fiút, teljesen lefagyok, és nem tudok önmagam lenni. A helyzet az, hogy nemsoká szülinapja lesz, és arra gondoltam, hogy meglephetném valami kis aprósággal, és esetleg elhívhatnám valahova pl. egy sütire vagy teára, hogy megismerhessük egymást. Ötleteket szeretnék, hogy mégis ti mit és hogyan csinálnátok a helyemben.

Ja, és még annyi, hogy nem akarok nagyon nyomulni, először csak jóba szeretnék vele lenni.


2012. febr. 26. 14:00
 1/7 aszomszedneni ***** válasza:
tedd azt .
2012. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet! csak vedd lazábbra a figurát és ne parázz, hidd el õ jobban fog és próbáld megtalálni a közös témát. bátorság ennyi. hajrá :)
2012. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóba vagyok én is. Va n1 lány aki eszméletlenül tetszik, de sajnos a korosztályába már nem egyszer kellet csalódnom. Talán mikor egyedül látod akkor vesd be magad. Ha ő is érdeklődik irántad akkor majd ő elfog hívni ;)
2012. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is ilyen voltam. De utólag rájöttem, hogy nem a lánynak kell a pasit elhívni valahova. Ebből kifolyólag felhívtam magamra a figyelmet. Nem úgy, mint egy óvodás, hogy hangosan röhögtem, vagy ilyesmi. Vagy ha egyszer rám nézett, akkor rámosolyogtam. És ha mázlid van, akkor visszamosolyog. :)

De ha nagyon akarsz közeledni, akkor azt ajánlom, hogy egyszer ha egyedül van (nem tudom, hogy mennyire fontos személyiség), akkor odamennék és elkezdenék vele beszélgetni. De ahogy te is mondat, a szülinapján is odamehetsz hozzá, vagy adhatsz neki egy csokit.

Ez minden pasinak jól esik, még akkor is, ha be se vallja.

Sok sikert! :)

2012. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, nekem is az a véleményem, hogy egy pasinak kellene kezdeményezni, de ő az a srác, akiért megéri kicsit lejjebb adni a büszkeségemből. :))

2012. febr. 26. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor kérjük a zöldet :D
2012. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zaphod ***** válasza:

Pont azt, amit leírtál. Lepd meg valami aprósággal (tényleg apróság legyen, ne valami drága dolog, mert megijed. Legjobb, ha te csinálsz neki valamit.) Utána végy egy mély lélegzetet, és hívd el valahová _személyesen_! Ha nagyon félsz tőle, akkor lehet levélben, sms-ben vagy legvégső esetben facebook chaten is, de ez szerintem gyáva dolog. Szerintem ő is ugyanígy "fél" tőled (A legtöbb srác fél a lányoktól, én is féltem), és nagyon-nagyon örülni fog, amikor elhívod. A találka színhelye szerintem egy jó kis hangulatos teázó legyen, az én kedvencem az Altair (Link lent). Kényelmes hely, és olyan ott a légkör, hogy az ilyen félős emberek is megnyugodnak tőle, és felszabadultan tudnak beszélgetni. Sok szerencsét, drukkolok nektek! 19F


[link]

2012. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!