Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy nem fog emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem fog emiatt dobni a barátom, de meddig bírja ki egy fiú?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 15, és lassan 4 hónapja járunk.

Nem volt még semmi "olyan" közöttünk. Ma poénból beszélgettünk, hogy ugye én fogok szülni gyereket, stb, és hogy ilyen fitalon még nem szeretnék.

Erre mondta, hogy mikor találkozunk majd kellene rről pedig beszélni :(. És kérdeztem, hogy a gyerekről?(eléggé furcsáltam volna, ha arról). Mondta, hogy igen, csak egyenlőre óvszerrel. Nem tudtam eldönteni, hogy poénkodik-e, vagy komolyan gondolja, de mondtam neki, hogy én még nem állok készen rá, és mondta, hogy oké.

Emiatt pedig elgondolkodtam. Én a szexre, és még az orálra se állok készen 4 hónap után. Sokan már ost csinálják, de nekem még nem menne. Félek, hogy sok idő után is így fogok hozáállni. Mennyit képes várni egy fiú?

Nem szeretném elhamarkodni a dolgokat, de túl későn sem.


2012. febr. 25. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenki más időt hajlandó rád várni. Én várnék rád, tekintettel a korodra akár 1-2 évet is. Bár nem lenne túl könnyű. Szerintem a gyerek poén volt. De kitudja...
2012. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megnyugodtam.

A gyerek poén volt, de Ő írta, hogy rá kell jövőhéten állnunk a témára:(. (Szomorúfejjel). És hogy ugye a szexre gondolt. De nem tudom, hogy í gyerek kapcsán ez most poén volt vagy nem, mindenesetre mondtam neki, hogy nem szeretném még. Csak most ezen agyalok.

2012. febr. 25. 22:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit nem akarsz, azt nem kell. Ezt neki meg kell érteni.
2012. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El fog hagyni szerintem. 4 hónapot várni a semmire ajánlom a gyereknek hogy maradjon a jobb kéznél ja és forever alone
2012. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Ne menjen mindenütt ez a Forever alone!:D Én is azt hittem sokáig, hogy Forever Alone leszek, és mikor a barátommal ismerkedtem akkor is azt hittem, hogy veszett ügy....és tessék:)

Sose szabad feladni:)

2012. febr. 25. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem tök jó úton vagy, örülök, hogy ilyen is van a korosztályodban. Egy 15 éves fiúnak nehogy már 4 hónap után elege legyen a várakozásból, most komolyan. Értem én, hogy szeretné, de ha szeret téged, megérti, hogy te még nem akarod. Kibírják ám nagyon sokáig, ha igazán kell nekik a nő :)
2012. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!:) Jól esik hallani:)

megmondtam neki, hogy ha komolyan gondolta, én még nem szeretném, azt mondta oké:)

Csak hát érdekes volt az, hog : Hogy mikor találkozunk rá kellene állni a témára.

De ezek szerint bír várni.:) Köszönöm a válaszokat:)

2012. febr. 25. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Már az ritkaság, ha egy idősebb csaj jár egy fiatalabb fiúval.

Mellesleg szerintem, ha én lennék kb. 2 hónapot várnék. Fél éves évfordulóra szerintem belefér már...

2012. febr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy fél év után készenállnék-e rá, csak most érzem, hogy nem.

Igazából nem a félelem, hanem lelkileg még nem érettem meg. Ő az első barátom, és nem szerenék beleugrani egyből a fekete levesbe.

Egy iskolába járunk, de kettesben csak hétvégenként szoktunk lenni, és úgy se mindig. Ha vele vagyok nagyon "kívánom", de minél kevesebbet találkozunk kettesben úgy annál rosszabb,és....nem tudom megfogalmazni, de a lényeg, hogy nem tudom mi lesz félévkor:)

Köszönöm, hogy megosztottad velem a válaszodat!:)

2012. febr. 25. 23:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Rártek még. Szexuálisan nem vagytok erre felkészülve.
2012. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!