Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fog dobni a barátom?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk és még nem volt szex, szűz vagyok ezért első próbálkozásnál nem jutottunk el odáig. aztán menstruáltam, de ő már nagyon akarná. de igazából engem nem is nagyon izgat a dolog 19/L
2011. okt. 4. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te dobd ki előbb. Egy hónap ismerkedés után erőlteti a szexet egy szűz lánynál ??? Akár egy kanos kiskutya.
2011. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

én is 19 éves vagyok, csak fiú.

De még én is szűz vagyok, és engem sem érdekel még a szex.

De jó, hogy van még 1 velem 1 korú lány aki ugyan ezt gondolja mint én:-)

19f

2011. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem is az hogy erőlteti, de látom rajta, hogy akarná és kicsit megsértődik ha nem, persze ezt nem mondja ki.

és félek, hogy mostanában még nem is akarom aztán azért...

meg belegondolok, hogy így kibeszél a barátaival pl.

2011. okt. 4. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátod ezért kidob akkor egy hatalmas gyökér! Bocsi ha picit nyers voltam!
2011. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 life is beautiful ***** válasza:

dejó. én meg 18 éves vagyok ,fiúból és szűz.

engem érdekel a szex de nem annyira hogy megbántsam a barátnőmet(most sajnos nincs)


egyébként mi lehet az oka hogy 19 évesen nem izgat? mintha nem szeretnéd kiélvezni az élet egyik "legjobbját" ,nekem ez jött le

2011. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
vagy aszexuális vagyok vagy nem szeretem( már amennyire lehet 1 hónap után) eléggé a barátom
2011. okt. 4. 16:58
 7/15 anonim ***** válasza:

szerintem sőt biztosan a barátod a hibás ebben.

annyira erőlteti és annyira akarja, hogy ez miatt szerintem kialakult benned 1 gátlásosságnak nevezett valami vele szemben.


szerintem dobd a gec!be, és keress 1 türelmesebb és odaadóbb barátot.

2011. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nálunk két hónap után történt meg ( szűz voltam) azota is vele vagyok = ) de már én is tudtam h szeretné már, de nem erőltette, de kibirta azt a kis időt simán:D ha dob zért akkor hülye.. ennyi, majd ha te akarod ténleg, és VELEE na majd akkor..
2011. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint túl korai még ez a szex főleg 1 hónap után. Ne legyél ilyen engedékeny mert ha most odaadod magad akkor sűrűn lesz olyan időszak amikor csak a szexre kellesz majd a barátodnak. Szerintem várjál még vele egy kicsit és ha a barátod nem érti meg, hogy még nem készültél fel erre a dologra akkor dobd ki te őt. Jobban jársz!
2011. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát... engem sem foglalkoztatott de mióta megtörtént egyre jobban szeretem a szexet :P
2011. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!