Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek igazan se**fej?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek igazan se**fej?

Figyelt kérdés
Eszrevettem, hogy a noknek nem a "jofiuk" tetszenek, hanem a se**fejek. Arra lennek kivancsi, hogyan valhat egy jofiubol se**fej :)
2012. febr. 25. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor figyelj, az a nő nem neked való. Annyi romantikus lány van, akiknek ilyen romantikus férfiak kellenek, de nem találnak. Tarts ki e mellet, és meglátod egy szép, boldog kapcsolatod lesz! :)

Én is romantikus fiú vagyok és nem akarok seghfej leni! :)

2012. febr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Es mi van akkor, ha gyengesegnek tartom ezt az erzelmes romantikus lenyemet? Vagy ez feltetlenul meghataroz?
2012. febr. 25. 19:59
 13/21 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy értékes ember legyél és előbb-utóbb megtalálod a neked legjobb nőt, nem kell ahhoz se**fejnek lenned, sőt! ;)
2012. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy romantikusnak születtél! Ez nem gyengeség, hanem kincs, ettől leszel izgalmas, titokzatos egy lány számára! :)

Mr. Monk ezt mondaná a helyedben: "Áldás és átok." Ez csak kizárólag áldás! :)

2012. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, csak az a helyzet, hogy eddig kizarolag csak atok volt.
2012. febr. 25. 20:32
 16/21 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem Kérdező, egy nap áldás lesz! :')

Én csak várni tudok. :(

2012. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Az emberek többségének itt fingja sincs az egészről.

"s**gfejek csak a l***óknak kellenek, normális pasi minden nő álma"

A nagy fenéket! A kérdező is rájött már erre az egész nyamvadt jófiú-udvariasfiú témára, amit belénk nevelt a társadalom és a szüleink! Aki állandó jófiú, az csak a barátzónáig jut. A nők folyamatosan hajtogatják a hülyeségüket, hogy nekik jófiú kell, de amikor ott van előttük, lerázzák. Oké, legyél romantikus, meg minden, de ne a megismerkedéskor, hanem amikor már látszik a csajon hogy teljesen oda-vissza van érted! Igenis kell egy rosszfiú-potenciál a mai srácok többségének. Nem pont s**gfejnek kell lenni, hanem inkább rosszfiúnak. Ez némi életstílusbeli változással is jár.

Vállalj több kockázatot. Szólíts meg lányokat az utcán. (Szia, XY vagyok, <enyhe bók a külsőre, esetleg a mosolyára>) Növeld a tesztoszteronszinted (kondi, kevesebb önkielégítés), beszélj hangosabban és mélyebben (nem is hinnéd ez mennyit segít), járj egyenes háttal. Adj nagyobb teret az ösztöneidnek! Szabadítsd ki a férfiállatot magadból, amit nevelésedkor elnyomtak benned!


Remélem segítettem. :) Ha jobban el akarsz mélyülni a témában, nyugodtan üss be googlebe pár kulcsszavat erről kapcsolatban, pl. alfahím, rosszfiú, stb.

2012. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Ja azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy légy egy kicsit "rámenősebb" a lányoknál, és ne félj őket megérinteni, már akár a találkozáskor! Az érintés nagyon fontos, és ők is elvárják. A barátzóna elkerülésének kulcsa.


-előző válaszoló voltam.

2012. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző is írta, nem azért szeretik a s-ggfejeket, mert szeretik hogy megalázzák őket, hanem azért, mert a s*ggfejek dominánsak, magabiztosak és mellettük biztonságban érzik magukat, ami nagyon fontos.És ha kedves vagy vele, meg udvarias meg megcsinálsz mindent, amit kér, elhalmozod ajándékkal, akkor egy pincsi kutya leszel, ami köztudottan nem jó házörzőnek...

Remélem értetted az utolsó célzást.Ezért leszel csak barát.

2012. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Pontosan!

A lényeg a magabiztosság, dominancia és a biztongságérzet nyújtása. Illetve még az, ha felnézhet rád. Jól írta az előttem lévő.

2012. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!