Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet egy idegen nevében e-mailt írni neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe nagyon szerelmes vagyok. Fél éve ismerem és az első pillanattól kezdve tetszik, és szépen lassan belé szerettem. Azóta is szinte mindig rá gondolok. Amikor találkozunk tök kedves és igazából szerintem vannak "jelek":D

A kérdés az lenne, hogyha egy kamu faceről írnék neki egy olyasmi levelet, h jó lenne ha lépne, ha tatszik neki "a barátnőm",mert "a barátnőm" nem mer kezdeményezni, az előre lendíthetné a kapcsolatot, vagy szerintetek jó ötlet lenne?


2012. febr. 25. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ja én is ezt szoktam :D igy szoktam még régebben lányokkal ismerkedni fb-n de aztán semmi se lett :D
2012. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DonKartács ***** válasza:
Ilyenben már volt nekem is részem még siheder koromban :D
2012. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem az rohadt perverz dolog ha kamu emberként beszélsz valakivel.elmondom neked a srác ujjongana hogy ha te mondanád meg neki hogy tetszik.hidd el nem olyan félelmetes dolog az :D

16f

2012. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja...a srác nagyon örülne neki ha te mondanád, és szerintem a barátnős intézkedésnek nem is örülne...senki sem örül ennek...és csak még jobban megrőkönyödne
2012. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!