Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1 hónap alatt nem szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 hónap alatt nem szerettem bele a páromba, ezután se fogok?

Figyelt kérdés
az a gáz h nem tudok belé szeretni és elég kellemetlenül érzem magam vele :( nem tudok ellazulni és néha szégyellem őt mások előtt... :// lehet szemét vagyok, de sajnos ezt érzem...szakítani meg nem akarok, mert 1 hónapja járunk és ki tudja, hogy még mi lesz. ezért szeretném a tanácsotokat kérni:)
2012. febr. 24. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Akkor minek jársz vele??
2012. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanilyen helyzetben voltam. Nem jött meg a szikra, jó fej, meg minden, de valahogy nem tudtam tovább elképzelni ezt a kapcsolatot. Hitegetni nem akartam tovább, ezért szakítottam vele. Még 1 hónapot se voltunk együtt, de szerintem így volt a legjobb, nem akartam vele kicseszni.

Jól gondold át, de a szakítást javasolnám.

2012. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nálam is ugyan ez a helyzet...szerintem nem passzolunk össze, nem tudunk miről beszélgetni.. szerinte az lesz :(
2012. febr. 24. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt normál körülmények között úgy csinálják, hogy ha beleszeretnek valakibe akkor utána járnak. Miből gondoltad hogy nem ez a sorrend?
2012. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat , ami így kezdődik , az nem lesz soha boldog párkapcsolat! Hidd el! Szerintem hagyd ott, majd találsz olyat , akibe szerelmes leszel, de ne hitegesd , mert az elég szemét dolog.

Lehet hogy ha kapcsolatban maradsz elszalasztasz egy lehetőséget, akibe valóban szerelmes lennél.

Hidd el , jó a szingli élet, hiszen szabad vagy!

Fiatal vagy még szerintem, majd találsz mást.

2012. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
A kérdés az hogy miért jöttél össze szegénnyel ha nem is szereted? Ez elég nagy bunkóság, már bocsi.
2012. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 3 hónap után szerettem bele, és boldogok vagyunk nagyon :)) persze hogy bele szerethetsz :))
2012. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nem próbáltad megbeszélni vele a dolgokat? Kinek min kéne változtatni?

egyébként a szerelem se jön egyből. idő kell hozzá, vagy beüt mint a villámcsapás.

de ha szégyelled mások előtt télleg nem értem miért vagy vele együtt :/

2012. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt érzi az ember, hogy van-e keresnivalója a párja mellett, vagy nincs.

Ha lenne keresnivalód, nem írnál ide ilyeneket. :)

2012. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazatok van, szakítok vele :)
2012. febr. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!