Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 2 hónap alatt nem szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 hónap alatt nem szerettem meg a lányt akkor valószínűleg már nem is fogom?

Figyelt kérdés
Nehezen találok párt magamnak ( ergo ronda vagyok), de most már 2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal, de egyáltalán nem érzem azt hogy szeretem. Szakítsak vele vagy hagyjak időt magamnak?
2011. febr. 19. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy kizárt, de minél tovább húzod, annál kevesebb az esélye. Amúgy a lány tisztában van vele, hogy nem szereted? Nem lenne szép dolog, ha nem tudná. Amúgy a kérdésre visszatérve, szerintem ha nem is most azonnal, de ha nem változik a helyzet, akkor muszáj lesz valamit tenni. Ennek így nincs értelme.
2011. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én kb 2 hónap után szerettem bele a barátnőmbe.

Már 1 éve együtt vagyunk.

21/F

2011. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 21F, ő 19L
2011. febr. 19. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 3 hónap a próbaidő, de kb. az első fél óra után tudom, hogy képes lennék-e beleszeretni valakibe. Eddig mindenkivel 1 hónap után eljutottunk a "szeretlek" kimondásáig. Ha addig nem történik meg, én nem hiszem hogy meg fog. Persze mindenki más
2011. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

igazából áltatni sem akarom szegényt, mert ha keresne biztos találna jobbat, tudom hogy ez elég közhelyes, de ebben az esetben sajnos érvényes.

2011. febr. 19. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok ezzel mint az aki azt írta, hogy azt azonnal érzem, hogy megfog-e az illetőben valami, hogy elinduljon benne az az érzés... Ha ez hiányzik, akkor nem is leszek szerelmes. Nekem is volt több olyan kapcsolatom, amikor azért jöttem össze az illetőkkel, mert kedvesek voltak, jóképűek, jófejek, de nem jött a szerelem érzés.
2012. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!