Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás sms-ben? Komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás sms-ben? Komolyan gondolhatja vagy csak szívat?

Figyelt kérdés
Nem tudom nem úgy ismertem meg hogy erre képes legyen,bár elég sokat vitáztunk mostanában,de tegnap közölte velem sms-be hogy már nem szeret.Nem tudom hogy komolyan gondolja e és azért csinálja csak hogy szedjem össze magam..vagy miért,ma beszéltünk telefonon és annak ellenére hogy szakítottunk közvetlen volt velem,nem értem akkor miért ilyen közvetlen velem?Lehet hogy csak tényleg azért csinálja hogy kapjam össze magam és be akar ijeszteni?
2012. febr. 24. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem teljesen mindegy?


23 vagyok.

2012. febr. 24. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem te, ő.
2012. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja ő.bocsi.ő 22
2012. febr. 24. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, hogy komolyan gondolja vagy csak szívat?
2012. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyáva.
2012. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fiú vagy avagy lány?


keresd meg személyesen és vágd hozzá a dolgot, hogy elég jellemtelen vagy, hogy nem bírod ezt a szemembe mondani, úgy hogy szia


és hagyd ott. hidd el az esetek 70% ában meg fog keresni és bocsánatot fog kérni.



PUA

2012. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!